Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Ursu Stefan [10998]


aByss
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Ursu 
  • 1.2 Prenume:Stefan
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:21
  • 1.5 Înălțime:1.83
  • 1.6 Greutate:80
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:1,PERRERA COMPLEX AP.28
  • 1.9 Număr de telefon:778-6232

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Da,din pacate o data.Inca imi aduc aminte,era o zi torida de vara iar eu cum doream sa imi castig painea m-am decis sa ma angajez.Prima tura nu am avut probleme,a mers ca uns.La cea de-a doua eram la colectare iar dintr-o data ma trezesc cu un dodge ram langa mine.Ma panichez si incep sa tremur.Domnul politist ma legitimeaza si observa ca nu am licenta necesara.Acesta conform procedurii ma duuce la sectie si imi da in cele din urma cazier cu o sentinta de 60 de luni.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Ma aflam prin zona Cnn.Deabia am dat un anunt si m-am urcat in masina mea personala,bugatti chiron deoarece trebuia sa ma intalnesc cu un baiat sa cumpar inca o masina,un Nissan GTR R35.Eram la semaforul vizavi de Digital Den si am fortat culoarea galbena.O speciala Skoda Octavia din cadrul departeamentului ma trage pe dreapta.In acel moment mi-am dat seama cu ce gresisem,fortasem semaforul.Ma legitimez iar acesta,in cele din urma imi da amenda corespunzatoare faptei desavarsite.    
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da,stiu foarte bine engleza pe langa romana,

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Agent Paza in cadrul penitenciarului Sandy Shores
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Pe langa petrolist am facut si sofer de autobuz pana mi-am facut niste bani pentru tir.De asemenea,am mai lucrat si ca livrator Cargus.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Un prim lucru care ma motiveaza sa ma alatur acestui departament este personalul activ.Mai de fiecare data cand sunt oprit in trafic sau ma intalesc cu domnii politisti pe strada,acestia reusesc sa imi satisfaca nevoile,ei fiind implicati sufletesc de fiecare data incercand mereu sa gaseasca un bine in rau.Mai mult,functia aceasta reprezinta automat o parte din mine,ambii, tatal meu cat si bunicul meu fiind politisti la viata lor.Viata de om al legii aduce foarte multe responsabilitati pe care eu cred ca le detin.In primul rand,pastrarea calmuluii este punctul forte in aceast departament.Nu ar fi normal ca eu,politst fiind sa iau la bataie oamenii pe strada sau sa ma injur cu ei cand nu imi convine ceva.De asemenea,punctualitatea este cheie in aceasta meserie deoarece a intarzia la o sedinta da foarte urat atat sefului pe care il ai dar si persoanelor din jur care vin la timp.In concluzie,doresc sa ma alatur acestui departament deoarce vreau sa merg pe urmele familiei mele, eu dand mai departe copiilor mei acest exemplu,dar si pentru aducerea paciii in acest oras.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Dupa mine, calmitatea este punctul meu forte.Ascult de superiori si le indeplinesc cerintele + consider ca toti care aplica in aceast departament sunt destul de speciali.De asemenea si activitatea mea in oras este importanta.De obicei stau cate 6-8 ore la munca.De asemenea,am luat niste lectii de Arte martiale mixte si stiu sa ma bat cu un infractor care poseda o arma alba.Mai mult,stiu sa conduc foarte bine.Dupa cum am zis si mai sus as dori ca familia mea sa transmita aceasta datorie ca nu o pot numi o meserie obisnuita cum fac si doresc sa fac si eu la locul meu,adica intrarea in departamentul de politie.Am absolvit academia Titi Aur si timpul meu de reactie este unul decent as zice.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Stefan
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Iasi
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :2-3 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :aproape 1 an
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 100 ore) :571
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :10998
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da
  • 5.14 Alte informații :Succes tuturor celor care aplica!
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna Ursu Stefan
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de  AGENT-PAZA  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester

              DATA                                                                                                                                                                                                                      SEMNATURA
            
       
26/06/2022                                                                                                                                                                                                      SUB-COMISAR Nea Gabi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share