Jump to content
×
×
  • Create New...

[RE] Mendelev Raphael [311]


Raphael
 Share

Recommended Posts

  • 1.1 Număr: Mendelev
  • 1.2  Prenume: Rafael
  • 1.3 Sex: masculin.
  • 1.4 Vârsta: 21
  • 1.5 Înălțime: 1,82
  • 1.6 Greutate: 84 KG.
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă:Eclipse et 9 clasa B
  • 1.9 Număr de telefon:627-9328

 INFORMAȚII LEGALE  (2.0) 

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:DA.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică?  Dacă da, explicați:NU.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică?  Dacă da, explicați:NU.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Poliție?: N/A
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă?  Dacă da, explicați: NU.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune?  Dacă da, explicați:NU.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani?  Dacă da, specificați:NU.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție?  Dacă da, specificați:  da, ma grabeam la o benzinarie si am intrecut putin limta de viteza cu 23 de km/h si am fost somat de catre un politist agent.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:DA.
  • 2.9.1 Dacă da, va fost vreodată suspendat?: NU.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunice atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană?  Dacă da, explicați: Da, engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE  (3.0) 

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Poliție în trecut?:DA.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă proprietate a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificația și verdictul:   la departamentul medical PillBox și am fost acceptat.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Tirist,Pilot avion,Sofer pe autobz, santierist, McDonalds, Postas.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE  (4.0) 

  • De ce vrei să te alături Departamentului de poliție din Los Santos?  (Argumentează în minim 75 cuvinte):"Atunci când ai în familie polițiști, NU ai cum să urăști. Și nu, nu pentru că sunt familia ta, ci pentru că vei vedea noaptea cum se ridică din pat, pun uniformă pe ei. și pleacă, iar după ce auzi ușa închinzându-se în urma lor, îl rogi în gând pe Dumnezeu să treacă și noaptea aia cu bine și să se întoarcă sănătoși acasă. Căci știi că de fiecare dată se expun pericolului, prin natura meserii. mai poti Avea somn liniștit Pană Nu Auzi DIN nou Statele Unite ale Americii de la intrarea ȘI POTI răsufla liniștit, "ca un venit" 
    . sunt în timpul serviciului și că în orice moment ai sună, oricum ești inoportun.
    Observi în fiecare zi cum se luptă cu un sistem bolnav, cum nu știu de ce sobă sau calorifer să se lipească atunci când ajung acasă, căci în postură și fel de frig ca în codru.  Când se întorc, merg direct în bucătărie, căci sunt zeci de zile în care nu au timp să mănânce nimic. 
    - " De ce nu ai mâncat? "
    - " N-am avut timp astăzi. "
    Și nu e doar astăzi.  Sunt multe zile la fel ca astăzi. 
    Observi cum se luptă să-și „dezlipească” eticheta de „corupți” care se îngrijește mult dintre ei li sa pus fără să aibă vreo vină.  Câți dintre noi ar continua să meargă la muncă dacă în fiecare zi am fi acuzați pentru lucruri pe care nu le-am făcut?
    Nu ai cum să-i urăști atunci când vezi că în ajunul Crăciunului ei se îmbracă în uniformă și merg să-și facă datoria. La fel şi de Revelion, la fel şi de Paşte. 
    Zilnic întâlnesc fel și fel de cazuri, oameni morți în accidente, familii distruse, oameni uciși, oameni care s-au sinucis, sânge, oameni bolnavi psihic, penitenciare, sanatorii, țipete de disperare, femei și copii bătuți, alcoolici, scandaluri, bătăi. . .  Și după toate, după ce se dezbracă de uniformă, trebuie să uite.  Căci mâine, mâine o iau de la capăt...
    Dar bineînțeles, e mult mai ușor să fim răi decât buni.  Și nici măcar nu e nevoie să fim buni, ci raționali.  E mult mai ușor să spunem: " nu ia obligat nimeni să-și aleagă meseria asta" . Probabil că cei care gândesc așa sunt tocmai frustrații care sunt veșnic nețumiți de locul lor de muncă, de aceea socială pe care ocupă și tânjesc după cariera aia pe care o clădești cu pasiune și cu sacrificii uriașe, pe care nimeni nu te-a obligat. să o alegi. 
    În fiecare zi se găsește câte unul care să le povestească cine e „tata”, unul dintre ele i se pare că soarele se învârte în jurul lui și că toată lumea ar trebui să se oprească în loc pentru el.  În fiecare zi se găsesc oameni care sunt în stare să înjure polițiștii jumătate de oră fără să se oprească, dar nu sunt în stare să se abțină un singur minut și să recunoască faptul că au greșit.  Pentru că dacă sancționează sunt niște proști, dacă nu, sunt corupți. 
    Pe toți acestea care se cred atotștiutori și permit să arunce piață, îi invit să se gândească cum ar arăta să se gândească să existe veșnicul apel la 112 și toți polițiștii s-ar dezbrăca de uniformă.  Bineînțeles că și de această dată vor apărea personajele care au impresia că lor nimic nu li se poate întâmpla și ei niciodată nu vor avea nevoie de polițiști.  Să se roage doar ca Dumnezeu să nu-i ia de umeri și să-i zgâlțâie.
    Dar fiecare e liber să aleagă ce vrea să vadă atunci când se uită în oglindă."
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați??  (Argumentează în minim 50 de cuvinte):  Eu cred că toți suntem diferiți și toți avem cate-un defect și o calitate mai specială, eu consider ca calitatea mea este rabdarea, calmul și simtul umorului pe care le detin cu un mare control, cand este. . vorba de seriozitate nu se pune problema pentru ca pot fi si serios, cand este vorba de gluma si de canterinca sunt primul si in rest consider ca toti suntem diferiti dar toti avem calitati!

((   INFORMAȚII AFĂRĂ CARACTER  (5.0) )) 

  • 5.1 Prenume: Rafael
  • 5.2 Vârsta (  Minim 16 ani  )  : 16 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?  : De 4 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?  : De 1 an jumate
    5.6 Cate ore aveti pe joc?  (  
    Minim 100 ore  )  : 1450
  • 5.7 Ce ID în joc?  :311
  • 5.8   Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?:   Da
  • 5.9   Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?:   Da
  • 5.10   Inteleg ca odata ce sunt acceptate in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?:   Da
  • 5.11   Inteleg ca in cazul in care nu respectul punctelor   5.8   5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da      
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?  : DA.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?  : DA.
  • 5.14 Alte informații :   Reintegrare!  Fost *Agent-Sef-Principal* - insigna *224*
Link to comment
Share on other sites

Domnule MEndelev Raphael   , dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de AGENT  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il  faceti este sa cautati pe cineva la sectia de politie (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un politst si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share