Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] George Anthony [5015]


Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Anthony
  • 1.2 Prenume: George
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 1.90
  • 1.6 Greutate: 90kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: -

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: - 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Din pacate am primit o singura contraventie din cauza vitezei excesive.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, pot sa vorbesc fluent limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Mi-a fost oferit un loc de munca si am ajuns pana la gradul de Inspector. 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: In prima faza cand am ajuns in orasul Los Santos am fost angajat ca gunoier urmand ca mai apoi sa ma angajez ca sofer pe autobuz, dupa care m-am angajat in politie.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa fac parte din Departamentul de politie Los Santos deoarece consider ca sunt un om potrivit pentru aceasta meserie onorabila, sunt un om respectuos si corect care isi iubeste orasul, foarte sociabil si cu capacitatea de a ma adapta la orice situatie intr-un interval foarte scurt de timp, consider ca aici este locul meu si ca sunt o persoana capabila si competenta sa lupte impotriva celor care nu se supun legilor orasului Los Santos. Inca de cand eram mic mi-a placut aceasta meserie si mereu am visat sa ajung ca tatal meu care a facut si el parte din departamentul de politie si sper ca acum acest vis al meu pe care il am de foarte mult timp sa devina realitate.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Din punctul meu de vedere respectul enorm pe care il am pentru acest oras, pentru cetateni si pentru departamentul de politie si persoanele din cadrul acestuia, ambitia pe care o am si faptul ca incerc sa imi intrec limitele in aproape orice situatie, devotamentul si firea mea foarte sociabila si empatica sunt doar cateva dintre abilitatile care ar putea sa ma diferentieze de ceilalti candidati.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : George
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 22 ani
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Brasov
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : De aproximativ un an si ceva.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Ianuarie 2021.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 925 ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 5015
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da.
  • 5.14 Alte informații : -
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna George Anthony,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in 
Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de  AGENT-PAZA  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester

              DATA                                                                                                                                                                                                                      SEMNATURA
            
       
26/06/2022                                                                                                                                                                                                      SUB-COMISAR Nea Gabi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share