Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Emilio Gaviria 459


Recommended Posts

Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Emilio
  • 1.2 Prenume: Gaviria
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 31 de ani
  • 1.5 Înălțime: 1.80m
  • 1.6 Greutate: 80kg
  • 1.7 Naționalitate: Columbian
  • 1.8 Adresă: - 
  • 1.9 Număr de telefon: 561-1630


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu am nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu am primit nici o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Sigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sigur ca da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, in Limba Engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am mai lucrat in trecut.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu am mai lucrat la agentiile statului.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost sofer de autobuz avansat.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Buna seara, ma numesc Emilio Gaviria, am varsta de 31 de ani, as dori sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece as putea fi de ajutor prin salvarea oameniilor de la diferite probleme, si este o dorinta de cand eram mic copil sa ajung medic si sa ii ajut pe toti cetatenii orasului Los Santos cat si pe colegi daca este necesar. In trecut am absolvit facultatea de medicina si detin licenta de medic chirurg.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu pot spune ca am calitati care sa ma diferentieze fata de ceilalti candidati , dar pot sa va garantez ca voi fi de mare ajutor si imi doresc acest Job imi place sa ajut oameni bolnavi, si posibila mentalitate pe care o am m-ar putea diferentia.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Florin
  • 4.2 Vârsta: 22
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Brasov
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: de 3 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De acum 2 ani.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 2440 ore.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 459
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Cate 5-6 ore pe zi.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu.
  • 5.0 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏𝘼𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost 𝘼𝘾𝘾𝙀𝙋𝙏𝘼𝙏

Asta înseamna ca aveti o sansa sa va alaturati PERSONALULUI SPITALULUI JUDETEAN VICEROY, pentru aceasta , va rugam sa va prezentati in termen de maxim 7 zile in incinta spitalului pentru a putea sustine testul de admitere!

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati: Allin#4367

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share