Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Micu Capian [4040]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Capian
  • 1.2 Prenume:Micu
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: Am varsta de 29 de ani.
  • 1.5 Înălțime: Am inaltimea de 1.89
  • 1.6 Greutate: Am greutatea de 89 de kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: Nationalitatea mea este de roman.
  • 1.8 Adresă: Nu detin o casa
  • 1.9 Număr de telefon: 033-8312


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala. 
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: - 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat pentru crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, am fost arestat pentru infractiuni in trafic.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am consumat si nu voi consuma vreodata asa ceva.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, pentru mai multe lucruri cum ar fii: trecutul pe rosu, incalcarea limitei de viteza.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu mi-a fost suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil de acest lucru.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc bine si limba engleza respectiv franceza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Asistent Medical - Micu Capian.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Da, am mai fost in Politia Los Santos.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am mai avut slujba de scafandru.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos din cauza faptului ca acest lucru ma pasioneaza, imi doresc sa fac asta si doresc sa urmez locul de munca recomandat de foarta multa lume, unde oamenii isi vad de treaba lor, sunt calmi, respectuosi. O sa fac tot ce imi sta in putinta sa ajut foarte mult acest Departament, am mai fost, stiu cu ce se ocupa, stiu cum se mananca. Desi am fost doar Asistent Medical mi-a placut foarte mult, insa din lipsa timpului nu am mai putut intra in oras, am avut toate certificatele si mi-a placut foarte mult sa fac parte din acest Departament sper sa pot repeta aceasta experienta.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca ma pot diferentia de ceilalti canditati prin faptul ca sunt o persoana dedicata, cu putina experienta, care isi vede de treaba ei si nu creeaza probleme absolut deloc, respect pe cine ma respecta in acest departament liderul si oamenii care se ocupa sunt foarte de treaba, iar eu cred ca ma voi descurca prin simplul fapt ca sunt o persoana care isi vede de treaba ei si nu creeaza probleme.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Andrei
  • 4.2 Vârsta:18
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Locuiesc in orasul Constanta
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:Joc GTA V de aproximativ 4 ani de zile.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De aproximativ un an si jumatate.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: Am 455 de ore jucate.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 4040
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Pe zi aloc serverului cam 3-4 ore.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am avut.
  • 5.0 Alte informații: Succes tuturor aplicantiilor.
Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏𝘼𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost 𝘼𝘾𝘾𝙀𝙋𝙏𝘼𝙏

Asta înseamna ca aveti o sansa sa va alaturati PERSONALULUI SPITALULUI JUDETEAN VICEROY, pentru aceasta , va rugam sa va prezentati in termen de maxim 7 zile in incinta spitalului pentru a putea sustine testul de admitere!

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati: Allin#4367

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share