Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Francisco Ricardo [ Drex / ID: 6868 ]


Drex
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Catalin
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Buzau
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am putut acumula o anumita experienta pe server si cunosc o mare parte a server-ului cand vine vorba de sisteme si informatii, astfel pot ajuta jucatorii intr-un mod mult mai eficient, pot fi impartial in cazul unei probleme unde sunt implicate mai mult persoane si sa ofer fiecaruia sansa de a se apara si a isi dovedi nevinovatia. Sunt de parere ca pot lasa prieteniile la o parte si pot ajuta server-ul prin implicare cat si prin seriozitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Catalin, am 16 ani, sunt o fire calma, serioasa atunci cand trebuie si cu simtul umorului. In timpul liber imi place sa vizionez filme, sa ma uit la seriale destul de des si sa imi petrec timpul cu prietenii, fie real sau virtual. Imi place sa vad mereu partea plina a paharului si sa fiu pozitiv in orice situatie, imi place sa explorez locuri noi, sa calatoresc din loc in loc si sa cunosc cat mai mulți oameni noi.   

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Francisco Ricardo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Sir Japonezu 戈
  • Ore jucate pe server: 1520
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server de aproximativ  1 an si doua luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 5-6 ore zilnic.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 6868
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 4.000.000$, nu am pus foarte mult accent pe acest lucru.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, m-am inteles cu marea majoritatea persoanelor cu care am interactionat si am lasat o impresie placuta pe oriunde am fost.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Daca as obtine acesta functie pe langa ca as incerca sa ajut server-ul luand cat mai multe tickete, as incerca sa ajut cat mai mult posibil jucatorii facandu-i sa inteleaga cu ce au gresit si cum pot evita pe viitor incalcarea regulamentului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa cu rezolvarea ticketelor cu ajutarea jucatorilor cat si cu sanctionarea lor in momentele in care regulamentul server-ului este incalcat. Totodata, mentinerea unei atmosfere cat mai placute atat pe server, cat si pe discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share