Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]TOTO DON [ckloa /ID:20690]


Recommended Posts

nformatii din viata reala:

 

  • Numele real:Clau Denis
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Satu Mare
  • Cu ce va ocupati: elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie deoarece sunt foarte activ pe server si m-as ocupa de tickete si de chestile ce apartin de staff
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Un baiat de treaba fara prea mult pretentii care stie cand e de glumit si cand trebuie sa fie serios. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):TOTO Don
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Ckloa
  • Ore jucate pe server:1400
  • De cat timp jucati pe server:Octombrie anul trecut dar am avut o pauza
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-5+ depinde de zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:nu
  • ID-ul din joc:20690
  • Averea detinuta in joc:500k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:as petrece mai mult timp pe partea de staff 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Pai un HELPER se ocupa in general cu ajutarea playerilor (tickete, tickete pe discord). 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

+1, m-a ajutat cu foarte multe ca incepator si chiar este un baiat de nota 1000. L-as vedea cu siguranta staff pe acest server.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share