Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Atsuya Valentin [ Fubuki Atsuya / ID: 512 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Valentin
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Student la informatica.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt total de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc la perfectiune regulamentul serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie, deoarece sunt activ , am o vechime de aproape 2 ani pe server + am m-ai fost membru staff si pot spune ca m-am descurcat. Sunt destul de matur si capabil pentru a face fata oricarei probleme. Imi place sa ofer ajutor celor noi de pe comunitate, sa ii indrum si sa le explic ce este bine si ce nu, pentru a juca de placere pe acest server.  Pentru mine ar fi o mare onoare sa fac parte din nou in staff, deoarece este cea mai mare comunitate de RolePlay din Romania. Imi pare foarte rau pentru ce s-a intamplat in trecut, promit ca nu se va mai repeta. Sper din suflet sa putem colabora si sa muncim impreuna (cu toti din Staff) din nou, pentru a metine comunitatea FplayT la cele mai inalte standarde. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt acel tip de om care promoveaza buna crestere, o educatie aleasa, si nu în ultimul rând respectul. Mereu am trait cu gândul de a respecta pe toti. Cand am un scop, fac absolut orice imi sta in putinta ca sa-l ating, indiferent de ce anume implica asta. Dau dovada de multe ori de inteligenta si cei 7 ani de acasa , dupa limbaj si actiuni . Am un foarte mare respect fata de oamenii care merita , imi place sa respect si sa fiu respectat , sunt dornic mereu de prietenie si comunicare . Imi place sa nu gresesc , si invat din greselile celor din jur.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Atsuya Valentin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Fubuki Atsuya
  • Ore jucate pe server: 1080 de ore. 
  • De cat timp jucati pe server: Aproape 2 ani. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In principiu, undeva la 6-7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Doar un warn pentru "Condus Non RolePlay", dar ulterior l-am sters. 
  • ID-ul din joc: 512
  • Averea detinuta in joc: Am undeva la $1.500.000, un BMWm5e60(ceva de genu), o Dacia, un McLaren MP4, un Chevrolet Colorado, doua dube, o barca gonflabila, un cap de tir si o prelata mare.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut altercatii sau discutii aprinse cu niciun membru staff. M-am inteles foarte bine si i-am respectat si in continuare ii respect pe oamenii din staff. Dar, imi pare foarte rau si imi cer mii de scuze, daca in trecut am suparat pe cineva.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta foarte mult comunitatea, ajutand la tickete si problemele dupa server + alte probleme care apar pe discord.   M-as implica foarte mult si as ajuta pe toti jucatorii dupa server. De fiecare data cand o sa fiu pe server, o sa incerc pe cat posibil sa ma duc la fiecare jucator in parte sa ii ajut. As fi foarte, foarte activ ca și Helper și nu as dezamagii. Pentru mine, aceasta functie nu ma face mai presus de ceilalti jucatori, doar ca o sa am niste responsabilitati si trebuie sa mi le respect si sa le fac. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper are rolul de a ajuta un player, deci un Helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor in situatia in care, un player detine o intrebare, adica o nelamurire, despre o comanda sau despre o regula aflata in regulament. Dat find acest fapt, helper-ul se ocupa cu ajutarea playerilor in situatia in care este intrebat. Ei trebuie sa fie pregatiti pentru orice intrebare. Pe lângă asta, un Helper trebuie sa aibă un caracter minunat, curat și sa fie în stare sa ia o decizie atunci când e nevoie și ajuta întotdeauna jucătorii la nevoie. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: De acord.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share