Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Thomas Bowman [ 🎸Shelby🎸 / ID: 409 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Bira Fabian
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Ramnicu Sarat
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit o sansa pentru aceasta functie deoarece cunosc foarte bine regulamentul acestui server, incerc sa ajut cum pot membrii serverului stiind raspunsul la majoritatea intrebarilor puse de ei. De asemenea, consider ca am o oarecare vechime pe server si cred ca merit o sansa pentru a arata ce pot.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Numele meu este Fabian, am varsta de 18 ani si sunt din Ramnicu Sarat. Eu ma consider o persoana corecta,sociabila, cu simtul umorului,  care isi asuma ceea ce a facut. Imi place sa imi petrec majoritatea timpului liber pe acest server pentru ca imi place sa fac roleplay, fiind ca fire una foarte prietenoasa cu toata lumea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Thomas Bowman
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):   🎸Shelby🎸
  • Ore jucate pe server: 1900
  • De cat timp jucati pe server:  Ma joc pe server din 2019, prin luna Decembrie a anului 2020 am luat o  pauza si m am reapucat in Septembrie 2021(mentionez ca nu am luat acea "pauza" din cauza ca am fost banat,pur si simplu ma plictisisem)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De obicei 3-4 ore pe zi, chiar si mai mult daca timpul imi permite.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un Ban provizoriu din data de  6 Februarie 2021 si unul permanent din data de  30 August 2021 (Consider ca am invatat din greselile facute in trecut si am avut grija ca acestea sa nu se mai repete avand in vedere faptul ca ultima mea sanctiune a fost acum 11 luni)
  • ID-ul din joc: 409
  • Averea detinuta in joc:   Aproximativ 3.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu,nu ma stiu cu o reputatie proasta  pe joc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu,nu am avut altercatii/dispute aprinse cu alti membri staff
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: daca as obtine aceasta functie as incerca sa imi fac treaba cat mai bine si as  incerca sa imi impart timpul in asa fel incat sa am timp si de tickete si de roleplay, exact asa  cum cred eu ca procedeaza si membrii staff actuali.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper ar trebui sa ajute jucatorii acestui server, sa ii sanctioneze pe cei care incalca regulamentul si sa le explice greseala facuta.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da,sunt de acord
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share