Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Pablo Escanor [ PyrOceL / ID: 46911 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Volanin Paul Adrian
  • Varsta reala: 24
  • Orasul unde traiti: Sibiu
  • Cu ce va ocupati: Detin propria mea afacere, un magazin cu articole nealimentare de toate tipurile, mai ales de uz gospodaresc si constructii.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: De fiecare data cand am avut o nelamurire am citit de 10 ori regula, am chemat un helper la care sa ii explic pana si cele mai complicate situatii in asa fel incat sa inteleg cum trebuie sa actionez conform regulamentului. Consider ca cunosc foarte bine regulamentul.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie datorita experientei mele in oras, mereu am fost implicat in tot felul de roleplayuri, am respectat regulamentul cu strictete chiar si atunci cand urma sa pierd foarte multi bani, mereu am intrebat tot felul de situatii complicate si am fost interesat sa invat cat mai mult ceea ce se poate si vedea prin faptul ca nu am nicio sanctiune pe server. Am fost in politie si sunt in mafie, am experienta pe ambele parti si consider ca pot sa fiu un intermediar bun cand vine vorba de o nelamurire intre cele 2 tabere. De asemenea, sunt o persoana foarte calma si prietenoasa, am rabdare cu toata lumea si stiu sa ma impun cand este nevoie intr-un mod foarte respectuos.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt o persoana empatica si altruista, iar pe parcursul vietii am invatat sa imi folosesc empatia pentru a citi persoanele din jur intrucat sa imi adaptez putin comportamentul sau intelegerea fata de respectivele persoane in diferite situatii, ceea ce m-a ajutat foarte mult in dezvoltarea mea atat personala cat si financiara. Imi place sa interactionez cu lumea, sunt foarte indiferent cu persoanele straine si ma atasez foarte greu de cineva, in schimb, in momentul in care o fac incep sa pun la suflet daca sunt dezamagit. Sunt un om simplu, nu imi place sa ma imbrac in haine scumpe sau de firma chiar daca imi permit, ofer tuturor respect, indiferent ca este ultimul cioban, chiar mai mult de atat, mereu incerc sa ma imprietenesc cu oamenii mai modesti fiindca consider ca am sanse mai mari ca acestia sa imi ramana prieteni loiali. Am o calitate care din pacate se poate transfoma foarte usor intr-un defect, atunci cand imi place sa fac un lucru ma interesez foarte mult, ii acord foarte mult timp si incerc sa dezvolt acel lucru fiind foarte eficient, in schimb, daca nu imi place sa fac ceva o sa am o grava lipsa de implicare. In general sunt foarte organizat cand vine vorba de timp, incerc sa beneficiez la maxim de acesta, focusez responsabilitatile si le termin cat se poate de repede pentru a-mi ramane timp pentru hobbyuri.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Pablo Escanor
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): PyrOceL
  • Ore jucate pe server: 992 ore
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 7 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 3 si 8 ore pe zi, in functie de responsabilitatile din afara magazinului.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am fost sanctionat.
  • ID-ul din joc: 46911
  • Averea detinuta in joc: Banii mereu ii am investiti, detin TUG, Prelata Mare, Squaddie si G65AMG ca vehicule + Apartament in Vespucci.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, mereu am oferit respect ceea ce chiar mi-a adus o reputatie buna.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut probleme de genul.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa dezolt o modalitate prin care indiferent ca ii oferi o veste proasta unui jucator, acesta sa inteleaga cu adevarat de ce ai actionat in acel fel si sa nu ramana revoltat sau dezamagit.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cred ca rolul unui Helper este sa mentina ordinea pe server, sa se asigure ca toata lumea reuseste sa faca un roleplay corect si frumos prin respectarea regulamentului, sa sanctioneze pe cei care nu il respecta si mai ales sa se asigure ca au inteles ceea ce au gresit. De asemenea, trebuie sa informeze lumea in legatura cu problemele tehnice si sa le previna ajutand cu D-Veh. De asemenea, consider ca reprezinta serverul alaturi de ceilalti membrii din staff, iar comportamentul acestora poate fi o influenta buna sau proasta pentru toata comunitatea si viitorii jucatori.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share