Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dănuț Boabă [ Boabă / ID : 51743 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marinescu Daniel-Adrian
  • Varsta reala: 24
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Imi place sa ii ajut pe cei din jur,sunt o persoana calma,ascult ambele parti ale povestii inainte de a imi forma o opinie, nu suport nedreptatea si sunt destul de activ pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma , rationala, imi place sa ii ajut pe cei din jur, sunt student in anul 2 la Medicina, sunt pasionat de muzica, foto/video si jocuri, petrec destul de mult timp in fata calculatorului. Invat repede si imi dau interesul, incercand mereu sa gestionez situatiile cat mai bine posibil. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dănuț Boabă
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Boaba
  • Ore jucate pe server: 1125
  • De cat timp jucati pe server: de pe data de 01.04.2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban 7 zile cu drept de plata ( achitat ) pentru cop fear masiv, cand aveam in jur de 200-250 ore.
  • ID-ul din joc: 51743
  • Averea detinuta in joc:  Pachete VIP : Chiron, Tesla, Urus; Garsoniera in Residence; undeva la 2m in masini, arme si bijuterii. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as acorda o mare parte a timpului pe care il petrec “random” pe server activitatii de staff, in loc sa stau degeaba intr-o parcare, as prefera sa iau tickete si sa rezolv diverse probleme.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperul se ocupa cu rezolvarea problemelor aparute pe server, fie ca e vorba de un simplu DV, fie ca e vorba de un fail masiv sau o situatie dificila. Helperul trebuie sa fie devotat activitatii sale , sa fie corect si sa se dedice activitatii de admin.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, folosesc OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share