Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Vasile Sabiuta [ CONDAR / ID: 41000 ]


Recommended Posts

  • Numele real: Serban Catalin
  • Varsta reala: 32
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: nimic, momentan
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: bineinteles
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: il perfectionez zi de zi!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Lucrez de la 18 ani cu oamenii, si cred ca m-as descurca si aici ca si membru staff + ca imi doresc sa ma implic si sa ajut comunitatea cum pot eu mai bine!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pasionat de masini inca de mic, pasionat de gaming in general, de la varsta de 12 ani, in rest, sunt o persoana ambitioasa, imi place sa duc pana la capat ceva cand imi propun sa o fac. Nu-mi place sa-i dezamagesc pe cei ce-mi sunt prieteni, pot sa spun ca sunt si putin orgolios de fel! In rest, sunt bun peste masura cu cei din jurul meu, si asta il consider un mare defect!

 

 

  • Numele din joc (Buletin): Vasile Sabiuta
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): CONDAR
  • Ore jucate pe server: 850
  • De cat timp jucati pe server: din aprilie, sau din martie, nu mai stiu exact!
  • Cat timp acordati serverului pe zi: aproape o zi intreaga
  • Sanctiuni anterioare pe server: absolut niciuna
  • ID-ul din joc: 41000
  • Averea detinuta in joc: cash cam 800k, iar cu tot ce am, undeva pe la 7-8 mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: am lasat loc de buna ziua cam cu toata lumea, deci nu!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as indruma jucatorii sa-si vada mai mult de roleplay, in asa fel incat sa fie un ambient misto de tot pe server 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: mentine o "atmosfera" placuta pe chat, si indruma jucatorii sa-l foloseasca doar pentru intrebari si nelamuriri, preia tickete, si se comporta si vorbeste cat mai frumos cu jucatorii, se ocupa cu "eliberarea" orasului de vehicule neocupate, asculta si invata de la gradele mai mari, etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Bineinteles.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: absolut!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share