Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Bahoi Cosmin [ Cosmin / ID: 27739]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ionut Cosmin
  • Varsta reala: 16 ani jumătate.
  • Orasul unde traiti: Nienburg Weser / Germania
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc regulamentul la perfectiune !
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere, cred ca merit aceasca functie deoarece sunt un baiat constiincios, care este pasionat de acest server, un baiat care doreste sa ajunga tot mai sus si sa sustina cat mai mult comunitatea. Imi place sa ma autodepasesc si sa invat cat mai mult ba chiar sa invat si eu la randul meu din greselile altora.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Buna ziua! Numele meu este Ionut Cosmin, am varsta de 16 ani. Studiez la un liceu din Germana in clasa a X-a. Consider ca sunt o persoana corecta, sincera si asumata. De fire sunt un baiat foarte calm, care nu cauta certuri sau tangente cu cineva. Sunt saritor, imi place mereu sa ajut cu tot ce pot si sa ies in evidenta cat pot de mult cu rezultatele mele pozitive in ceea ce fac. Sunt un om realist, care isi da seama de greselile pe care le face, apreciez mereu sinceritatea/adevarul si tot ce mi se ofera.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bahoi Cosmin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cosmin
  • Ore jucate pe server: 1200
  • De cat timp jucati pe server: De un an de zile 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore dar am sa incerc sa stau cat mai mult posibil
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban pentru coruptie
  • ID-ul din joc: 27739
  • Averea detinuta in joc: 1.000.000 , diferite masini  ( cayo/oras ) si arme (Navy-uri , mg-uri,etc ) 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, am incercat mereu prin RolePlay-ul meu sa nu dau o stare proasta la jucatorii.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mereu la tickete incerc sa invat cate ceva de la acesti oamenii pentru ca imi doresc sa ajung si eu ca ei si consider ca ei sunt singuri care te pot ajuta !
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu daca voi face ceva unic, dar fata de altii ma voi implica in intregime, voi pasa pe plan secundar orice mutand reputatia de STAFF FplayT pe primul loc.Cred ca voi fi injurat de colegi din pricina faptului ca voi sta doar pe tickete, ca voi prelua problema cu problema si imi voi bate capul dar nu voi renunta pana nu voi clarifica lucrurile.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu solutionarea problemelor, rezolvarea ticketelor si indrumarea jucatorilor spre o cale de reusita. STAFF-ul in general trebuie sa fie compus din oamenii dornici sa ajute, fara sa se gandeasca la recompense. Acestia trebuie sa fie prietenii playeri-lor si sa aiba o relatie de respect reciproc si egalitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma mereu 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share