Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Duggan Omar [ Socrate / ID: 2527 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Mateescu Octavian !
Varsta reala:17 ! 
Orasul unde traiti:Campulung,Arges !
Cu ce va ocupati:Angajat Part-time la o firma de procesat ciuperci !
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da !
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da !
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Aceasta o functie consider ca o merit deoarece experienta pe care am acumulat-o pe parcursul sederii mele in aceasta comunitate,ci anume din 2019 luna august,m-au ajutat sa inteleg extrem de bine principiile supuse de voi,si stiu sa invat lumea lucrurile pe care le stiu foate bine.In urma cunostintelor mele lingvistice si modul de a discuta cu oamenii pot sa ajut lumea cu felul meu de a fi!
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Tin sa incep prin a va saluta! Sunt Octavian,mi se spune Tavi si in mediul online Socrate,am varsta de 17 ani,urmand in luna Noiembrie sa implinesc 18.Sunt din Campulung Muscel , Judetul Arges.Invat la un liceu bun din oras pe profilul Matematica-Informatica.Cateva atuuri ale mele sunt urmatoarele: -Foarte bun ascultator - Perfectonist - Atent - Linistit - Gandesc inainte de a spune ceva . Dar ca orice persoana,nu am doar lucruri pozitive la adresa mea,cateva lucruri mai putin bune ar fi : - In cazuri foarte extreme imi pot pierde cumpatul,foarte rar - Perfectionist . Legat de ultimul lucru spus si anume "Perfectionist",il consider si un atuu dar si un dezavantaj,fiind imposibil ca ceva sa fie perfect dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa incercam sa atingem punctul respectiv.Sa revin la subiectul principal,imi place sa ma joc pe calculator,fiind pasionat de la varsta de 4 ani de acest lucru.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Duggan Omar !
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Socrate !
Ore jucate pe server: 1176 ore !
De cat timp jucati pe server:Joc pe comunitatea FplayT din August 2019!
Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde foarte mult de starea de spirit pe care o am,de la 2 ore pana la 6-7 ore maxim!
Sanctiuni anterioare pe server: [ID: 2527] / [Motiv: Condus Non-RP] / [Nr. zile: 3] / [Drept de plata: Nu] / [Numar banuri acumulate: 4]
                                              [ ID: 2527 ] / [ Motiv: Condus Non RP ] / [ Nr. Zile: 3 ] [ Fara drept de plata ]
                                              [ID:2527] / [Motiv: Coruptie] / [Nr. Zile:30]
                                              [ID:2527 ] / [Motiv:Afk in apa pentru ore ]/ [Nr.Zile:7 zile] + dovada video
@𝑃𝑖𝑐𝑖 | 547 🧳
ID-ul din joc:2527 
Averea detinuta in joc: Aproximativ 3 mil+-
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu !
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu !
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi implicat si as face totul CA LA CARTE !!!
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper din comunitatea FplayT Romania se ocupa cu Tickete din joc in care incearca sa ajute/aplaneze problemele persoanelor din comunitate,de anumite tickete care sunt facute pe discord si in general de a ajuta lumea care are nevoie, de a mentine o liniste si o curatenie in comunitate,desi nu este o munca usoara este una de apreciat si pe care sunt convins ca o sa ma descurc in a o practica
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , OBS
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share