Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Predescu Marian [ Marian Predescu / ID: 2939 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Miclea Eduaed
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Orastie
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o fire calma care poate sa ia decizii corecte tot timpul si incerc sa duc toate problemele la bun sfarsit prin bun simt si corectitudine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Edi ,am varsta de 16 ani ,sunt elev in clasa a 10-a la liceul Colegiul Național Aurel Vlaicu Orăștie specializare Economic ,cu niste planuri de viitor bune.Sunt o fire amuzanta care isi stie de lungul nasului ,serioasa,sociabila care tot timpul a urat minciuna.Sunt calm mereu si consider ca pot rezolva problemele in orice situatie cu usurinta.Imi place sa stau pe langa persoanele de la care am ce invata si mereu am mers pe ideea ca daca nu stiu ceva mai bine intreb fara sa iau decizii de unul singur.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Predescu Marian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mrp
  • Ore jucate pe server: 1211
  • De cat timp jucati pe server: De la inceputul acestui wipe.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7+ ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Primul ban este Injurii OOC pe chat 2h(cand am luat acest ban eram la inceput si nu stiam ca daca injuri pe chat esti banat ,precizez ca am injurat din cauza ca o persoana mi-a furat masina de job).Urmatorul ban este Disconnect in RP de accident 5zile (acest ban l-am luat din cauza ca am facut un accident si am fugit fara sa zic nimic ulterior am dat disconnect fara sa constientizez ceea ce fac).Urmatotul ban este Disconnect la razie 14 zile(acest ban l-am luat cand eram la inceput si am dat disconnect la razie petrolist fara sa realizez ce fac ,precizez ca nu am stat sa mint in privat la acel helper sau ceva de genul).Urmatorul ban este Disconnect in rp cu politia + coruptie 30zile (acest ban l-am luat cand lucram la Weazel News si eram la puscarie si am evadat ulterior cand am evedat a dat un ram de politie frontal in mine si am dat disconnect de nervi ,precizez ca nu stiam ca daca lucrezi la Weazel News si intri la puscarie se ia ban de coruptie).Ultima sanciune este un warn pentru Condus Non-Rp (aceasta sanciune am luat-o deoarece am intrat intr-o nemarcata la fleeca cu 200 ,precizez ca mi am asumat sanctiunea si nu am incercat sa dau disconnect sau ceva,acest warn l-am luat pe 13.01.2022).Concluzia este ca am invatat din aceste greseli si de 7 luni de zile nu am mai luat nici-o sanciune ,de atunci am jucat aproape zilnic cate 7-8 ore pe zi.
  • ID-ul din joc: 2939
  • Averea detinuta in joc: 4.900.000 $ ,Africat,Dacia Sandero,Dacia 1310 si un lant among us gold cu platina.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai in primul rand as fii mai atent la rp-ul celorlalti si al meu ,voi incerca sa ajut playerii cat mai mult sa inteleaga unele chestii ,in acelasi timp as fii cat se poate de corect cu ei.O sa fiu foarte atent la deciziile pe care le iau de unul singur si o sa las toate prieteniile deoparte si o sa fiu cat se poate de corect cu absolut toata lumea si o sa incerc sa le explic foarte bine ce nu au facut corect sau ce ar trebui sa faca ca sa fie corect.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Atributia cea mai importanta a unui helper este corectitudinea ,un helper trebuie sa fie corect mereu cand acorda o sanctiune si sa lase toate prieteniile deoparte cat timp se ocupa de partea staff.Deasemenea un helper se ocupa cu ajutarea tuturor playerilor ,explicarea neclaritatilor si rezolvarea tuturor problemelor ,raspunderea la neclaritatile playerilor si folosirea d-veh ului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da,obs.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share