Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Luca Mihai [Luca/ ID: 7521]


Recommended Posts

  • Numele real: Lucian
  • Varsta reala:31
  • Orasul unde traiti: Brasov/Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Management.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da ,absolut
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: In proportie de 99% DA  
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Personal, consider ca merit acceasta functie deoarece am acumulat experienta necesara incat sa ma pot descurca in aproape orice situatie pe care o voi intalnii si totodata cunosc majoritatea sistemelor astfel putand sa ii ajut pe cei care creeaza un ticket in legatura cu orice.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Incep prin a spune despre mine ca sunt o persoana calma in majoritatea timpului, cateodata mai avand anumite iesiri ca tot omul. Sunt un om cat se poate de corect si nu ma las influentat de nicio circumstanta si incerc sa fiu cat mai rational posibil indiferent de situatie. In continuare, va pot spune despre mine ca sunt o persoana la locul ei cu cei 7 ani de acasa care merge pe principiul "respecta si vei fi respectat". Imi place sa imi petrec timpul liber alaturi de familie si iubita, sunt pasionat de drumetii/offroad si camping montan si incerc sa fiu cat mai activ posibil.

 

  • Numele din joc (Buletin):Luca Mihai 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ThatDudeLucian
  • Ore jucate pe server: 1000
  • De cat timp jucati pe server:  Din Ianuarie/Februarie serios, am mai intrat ocazional pe server si in 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 4/8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 0 nu am avut nici o sanctiune sau warn
  • ID-ul din joc:7521
  • Averea detinuta in joc: Aprox 10 mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): niciodata cum am explicat mai sus sunt destul de calm
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine acceasta functie, m-as stradui pe cat posibil in ajutarea tuturor playerilor prin explicare si educarea lor in legatura cu greselile facute in asa fel incat experienta si cursul roleplay-urilor sa decurga cat mai fluid si distractiv pentru fiecare persoana de pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper din punctul meu de vedere se ocupa cu tot ce tine de server si problemele acestuia, si totodata contribuie la ajutarea si dezvoltarea comunitatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Absolut 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share