Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alvaro Andrei [ Vaty112 / 32551 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei Narcis
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Piatra Neamt
  • Cu ce va ocupati: Amenajari Case
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am un program flexibil si pot intra pe server zilnic sa ajut lumea la problemele intampinate de ei , am stat si am invatat regulamentul din placerea de a ajuta alti jucatori la nevoie. Desigur ca mai am de invatat pe parcurs.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma si responsabila , sunt pasionat de jocuri pe pc , sunt ambitios cand imi doresc ceva si fac tot posibilul sa reusesc.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alvaro Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AlvaroVaty
  • Ore jucate pe server: 840h
  • De cat timp jucati pe server: 9 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi , in weekend stau cam 8h pe zi si in timpul saptamanii cam 3-4h pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc:32551
  • Averea detinuta in joc: In mare cu tot cu ce detin personal undeva la 2 milioane , si in banca am 500k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as putea face mai multe lucruri decat membrii actuali ai staff-ului, ei sunt mai vechi in acest domeniu si stiu mai bine cum sa abordeze unele situatii mai delicate ,dar daca as avea aceasta functie o sa am o responsabilitate mai mare si desigur ca o sa invat si  lucruri noi . 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa in general de rezolvarea tiketelor pe care jucatorii la fac in timpul unui Fail RP sau pur si simplu au o nelamurire legata de joc. In caz de se observa buguri de catre helper sau de alti jucatori sa anunte un staff cu grad mai mare. Atat si mentinerea chatului OOC intr-o maniera cat mai buna.   
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share