Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Theodora Cocerhan [ ꈜꃔꑀꁲꈵ / ID: 1019 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Teodora Scalcău
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Timișoara
  • Cu ce va ocupati: Student UVT (contabilitate-informatica)
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Această funcție este una de apreciat și foarte importantă pe un server, ceea ce consider eu că merit să o primesc, pentru că am un spirit de echipă foarte dezvoltat și imi place să socializez, să ajut și am răbdare, în situație de mare presiune știu să-mi pastrez calmul și să nu-mi pierd argumentele, încercând să împac ambele părți, pentru a evita scandalul și cearta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Nu prea știu să mă descriu mai bine de cum mă descriu alții, dar din punctul meu de vedere, pot să spun că sunt o simpla fată, cu studii universitare în progres, care ținteste spre puncte înalte, cu vise mari și speranțe, optimistă și plină de motivație. Care a învățat de mică cum să iubească și să aprecieze ceea ce i se oferă, indiferent că e puțin sau mult, răbdătoare, inteligentă și serioasă, cu un caracter puternic și cu o reputație bună. Sunt o fire prietenoasă și politicoasă, care știe să ia inițiativă și atitudine în lucruri serioase. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Theodora Cocerhan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ꈜꃔꑀꁲꈵ ( https://steamcommunity.com/profiles/76561198450683027/ )
  • Ore jucate pe server: 1520
  • De cat timp jucati pe server: Din Decembrie 2020 ( aprox 2 ani)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: uneori 4-5 h, alteori ajung si la 7-8 h
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban Coruptie PD
  • ID-ul din joc: 1019
  • Averea detinuta in joc: Bani in banca aprox 500k, un Mercedes G Class, 2 motoare și un Colorado + 2 Dube și o barcuță...
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: În primul rând m-aș axa mai mult pe ce este în exteriorul meu, pentru a monotoriza și acțiunile din jur, devenind un bun critic și dezvoltandu-mi, nu în ultimul rând spiritul de observație, pentru a ajuta comunitatea în rezolvarea problemelor sau nelămuririle playerilor față de regulament, răspunzându-le la întrebări, reclamații sau buguri.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper are bunăvoința să ajute playerii, în situații critice, indiferent daca sunt noi pe sv sau vechi, să-i îndrume spre a citi regulamentul și de-ai face să-l înțeleagă mai bine și corect. Și nu în ultimul rând să ajute comunitatea să rămână unită și loială serverului, prin dovadă de respect și apreciere față de ceilalți și de fondatori. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share