Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ovidiu Virkovoska [ Hades / ID:5924 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ovidiu
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Categoric.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Dupa parerea mea am o experienta suficient de mare incat sa pot ajuta jucatorii, sunt foarte calm si amabil atunci cand trebuie sa ajut pe cineva cu o informatie. Cand vine vorba de activitate, din punctul meu de vedere stau foarte bine la acest capitol, petrecandu-mi mare parte din timpul meu liber la calculator. Consider ca sunt un om care poate lucra bine in echipa si care poate comunica.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Ovidiu am varsta de 18 ani si sunt pasionat de gaming si sporturi in special baschet si inot. Sunt o fire glumeata si foarte prietenoasa. Sunt mereu in cautare de noi provocari, pe care sper sa le pot trece cu bine. Nu sunt o persoana care sa se enerveze din lucruri marunte, nu dau importanta oamenilor care vor sa imi strice dispozitia sau chiar ziua. Pun suflet in tot ceea ce fac si nu ma dau batut pana nu imi ating obiectivele.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ovidiu Virkovoska
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Hades
  • Ore jucate pe server: 1119
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si ceva.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Undeva la 6-7 ore ajungand si la 10-12 ore in weekend.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 5924
  • Averea detinuta in joc: speedtail, 2,5m in banca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot spune ca o sa fac ceva diferit, dupa parerea mea membrii staff isi fac treaba exemplar in limita timpului fiecaruia. Eu cel putin voi venii cu o mana de ajutor fiind o persoana activa si serioasa.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ce e drept helperul este persoana care sanctioneaza greselile facute de jucatori dar asta nu il defineste, un helper trebuie sa ajute fiecare jucator in parte prin prezenta acestuia la tickete si prin raspunsurile acestuia pe chat la intrebari/nelamuriri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share