Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Braga Mihai [Mihai. / ID:7402]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mihai Chitoiu
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Alba-Iulia
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa XI-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, il cunosc
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece imi pot dedica timpul acestei sarcini totodata  fiind intelegator cu persoanele si foarte calm.Dorind sa ajut playeri acestei comunitati.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Numele meu este Mihai, am varsta de 16 ani si sunt din Alba. Ma consider o persoana calma si prietenoasa cu care se poate glumi. Imi place sa imi dedic timpul liber jucandu-ma pe calculator diferite jocuri.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Braga Mihai.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MihaiTD5.
  • Ore jucate pe server: 920.
  • De cat timp jucati pe server: Aproape 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 Ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 7402.
  • Averea detinuta in joc:  10 Masini + Apartament Tinkle Clasa B + 300k bani.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as obtine aceasta functie as fi foarte activ pe server incercand sa ajut pe toti care au nevoie.Explicand jucatorilor noi fiecare intrebare pusa.Si deorece vreau sa ajut comunitatea cat de mult pot.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu urmatoarele: Sa stearga masini abandonate pentru a fluidiza serverul,sa faca tickete,sa ajute jucatorii si de a oferi sanctiuni celor care nu se conformeaza cu regulamentul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share