Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dark Adrian [ AQTHER / ID: 41576 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Adrian
  • Varsta reala: 32
  • Orasul unde traiti: Slatina
  • Cu ce va ocupati: Nu mai lucrez, imi ocup majoritatea timpului liber cu jocurile.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Daca merit sau nu aceasta functie voi o sa decideti dar eu vreau sa subliniez faptul ca imi doresc foarte mult sa ajut aceasta comunitate si sa imi aduc aportul la buna functionare a acesteia. Totodata consider ca experienta pe care am capatat-o de cand sunt pe acest server o sa ma ajute sa imi indeplinesc cu brio toate sarcinile care vin la pachet cu aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana ambitioasa, serioasa, calma si cu bun simt. Nu imi place sa intru in polemici aiurea si imi face placere sa ii ajut pe cei care au nevoie. De obicei pun suflet in tot ceea ce fac si obisnuiesc sa ma implic foarte mult in tot ceea ce imi aduce placere, un exemplu bun fiind chiar acest Joc/Server.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dark Adrian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AQTHER
  • Ore jucate pe server: 1620
  • De cat timp jucati pe server: din luna Decembrie, anul trecut.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: undeva intre 4 si 6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: am avut un AJail, acum foarte mult timp.
  • ID-ul din joc: 41576
  • Averea detinuta in joc: Benzinaria + Magazinul de pe Grapeseed Main Street, Casa Nr 36 din Mirror si aproximativ 25 de milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Dupa parerea mea staff-ul face o treaba buna, nu stiu daca as face ceva diferit neaaparat dar ce va pot spune este ca imi voi da toata silinta sa ajut cat pot de mult aceasta comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand un Helper se ocupa cu ajutorul celor care intampina probleme in timp ce se joaca pe server iar in al 2-lea rand cu sanctionarea celor care incalca regulamentul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, chiar si acum, filmez in continuu cand sunt pe server.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share