Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alexandru Cosmin [ ID: 18381 ]


Recommended Posts

zz7c9C5.png


Informatii aplicatie HELPER

  • Foarte important un microfon este obligatoriu fara gajit si ragait.
  • Orice insistare dupa un mesaj este egal cu anularea aplicatiei.
  • Nu va bateti capul sa aplicati ca si HELPER daca va stiti cu un comportament necorespunzator pe server.
  • Trebuie sa fiti un player activ pe server si cu vechime.
  • Limbajul este foarte important deoarece actiunile dvs. aduc daune serverului.
  • Invatati foarte bine regulamentul inainte de aplicare deoarece testul poate avea loc oricand.
  • Aplicatia nu este una exagerata vrem doar sa vedem ca va dati interesul.
  • Cei ce primesc aceasta functie pot fi avansati in functie de activitate.
  • Aplicatia se face printr-un topic nou cu TITLUL in genul acesta: [ HELPER ] Nume Prenume [ NUME FORUM / ID DIN JOC ]

EXEMPLU:

[ HELPER ] Carlito Navarro [ Carlito / ID: 69 ] 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Unturescu Alexandru Cosmin 
  • Varsta reala: 15 ani 
  • Orasul unde traiti: Balotesti Ilfov
  • Cu ce va ocupati: momentan sunt elev in clasa a 9 a 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: desigur 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Doresc acest grad deoarece cred ca a ajuns timpul sa ajut si eu oameni si sa nu fiu eu cel ajutat, cred ca a ajuns timpul sa fac o schimbare si anume sa îi ajut pe oameni la intrebarile lor,am mereu tendinta de a ajuta oamenii si de aceea consider ca aceasta functie este ideala pentru mine. Inloc de a sta afk sa fac ore atunci cand nu am ce sa fac prefer sa ajut playeri cu ce au nevoie: sa le raspund la intrebari,sa ii sanctionez pe cei ce au incurcat regulamentul si sa ii fac sa inteleaga ca nu este bine si data viitoare sa nu mai faca greseala aceasta. Doresc foarte mult sa ajut comunitatea fplayt  sa fie cat mai buna si mai corecta, ajutand oamenii ce doresc sa se joace pe un server de inalta calitate,cu un roleplay bun,cu niste staff de treaba si competenti,si cel mai mult doresc sa ajut server-ul sa creasca si sa se auda numai de bine la el!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Cosmin ,  am frumoasa varsta de 15  ani inpliniti vara aceasta . Sunt om norocos din toate punctele de vedere : am o familie minunata, prieteni adevarati, colegi care ma ajuta la nevoie, și coechipieri la fotbal foarte de treaba, fac lucruri care îmi plac și îmi aduc satisfacții de exemplu: Mersul la pescuit,Plimbatul cu bicicleta,sa joc fotbal cu prieteni pe afara. Sunt un copil sincer, silitor, harnic, copilaros in unele cazuri, serios cand e nevoie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bula Cosmin 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cosmin
  • Ore jucate pe server: 225
  • De cat timp jucati pe server:de aproximativ 5 luni cu o pauza de 2 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-11 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 buline negre 
  • ID-ul din joc: 18381 
  • Averea detinuta in joc: vip silver + cativa banuti si alte lucruri ilegale 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Varsta mea este  o varsta in care nu am prea multe proritati si pot avea o activitate si de zii si de noapte, deobicei joc pana la 08:00 dimineata si chair mai mult 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Din punctul meu de vedere un Helper se ocupa cu ajutarea oamenilor de pe server si sa nu fie haos prin oras si la joburile legale cat si cele ilegale. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da am posibilitatea de a filmat 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share