Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Franklin Diamond [Rares/ID:12784]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

Informatii din viata reala:

Numele real: Rares
Varsta reala: 18
Orasul unde traiti: Pitesti
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit sa detin aceasta functie pentru ca am destul de mult timp de cand ma joc fivem si de cand ma joc pe acest server si am mai facut parte din staff, dar nu am avut timpul necesar pentru a ramane.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut! Sunt Rares, am 18 ani si sunt de Pitesti. In timpul liber ies cu prietenii pe afara, fac un sport de performanta(tenis) si ma joc pe pe calculator.

Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin): Franklin Diamond
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Rares
Ore jucate pe server: 2000+, nu pot sa zic orele exacte pentru ca sunt plecat
De cat timp jucati pe server: un an si jumatate
Cat timp acordati serverului pe zi: 3/4 ore. Depinde de zi
Sanctiuni anterioare pe server: un ban provizoriu
ID-ul din joc: 12784
Averea detinuta in joc: in jur de 12 milioane
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Ma stiu cu o reputatie destul de buna pe server!
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit fata de alti membrii staff, m as ocupa cu ordinea si disciplina pe acest server.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playerilor de pe comunitate si mentinerea unui roleplay cat mai calitativ
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am aceasta posibilitate.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share