Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] O'Neill Deniz [ Turcu / 163 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Duzel Deniz
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Tulcea
  • Cu ce va ocupati: Lucrez la firma familiei
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit macar o sansa de a dovedii ceea ce pot,sunt un jucator foarte vechii (2019) pe aceasta comunitate si dea lungul timpului am interactionat cu o multime de jucatori cu diferite comportamente dar si diferite situatii pe care le am observat sau in care am fost pus.Nu am fost un jucator model pe aceasta comunitate avand si eu greselile mele inca de la inceput dar cred ca dupa atat de mult timp am reusit sa imi corectez aceste greseli.Consider ca am capacitatile necesare pentru a devenii un membru staff bun.Doresc macar sa mi se ofere aceasta sansa de a dovedii faptul ca sunt capabil pentru aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana serioasa cand vine vorba de sarcinile mele si de lucrurile pe care le am de indeplinit,doresc sa fiu respectat pentru a oferi la randul meu respect,consider ca respectul este un lucru pe care trebuie sa il acordam oricui in viata de zi cu zi.Muncesc la firma familiei continuand si studiile dar am si foarte mult timp liber pe care imi place sa il dedic Pc-ului pentru a ma relaxa.Imi place sa am cat mai multi prieteni si cat mai multi amici in jurul meu.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): O'Neill Deniz
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Turcu
  • Ore jucate pe server:970
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani jum
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 6-8 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 banuri si 3 warn-uri
  • ID-ul din joc: 163
  • Averea detinuta in joc: 400k bani murdari, in jur de 400k curati , MTL , materiale in jur de 1kk , arme .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar deloc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu cred ca am avut altercatii cu membrii staff poate doar in trecut dar ma refer la perioada 2019-2020
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa imi corectez si mai mult comportamentul , nu sustin ca un comportament care deranjeaza dar as dorii sa fiu un jucator pe care altcineva sa il dea ca si un exemplu pentru incepatori si pentru restul persoanelor de pe aceasta comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa cu lamurirea si rezolvarea anumitor probleme sau reclamatii , raspunsul si explicarea unor lucruri de baza pentru cei noi veniti pe comunitate, asigurarea unui joc relaxant fara troll/fail si aplicarea de sanctiuni in cazurile necesare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da pot filma cu OBS in permanenta.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share