Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Armando Mihai [Mihai0313\ ID 16252]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER 

  

  

  

Informatii din viata reala: 

  

  

  

Numele real: Mihaila Mihai 

Varsta reala: 18 

Orasul unde traiti: Iasi 

Cu ce va ocupati: Elev 

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da 

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da 

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am destul de multa experienta pe acest server si pot spune ca pentru orele mele am trecut prin principalele ipostaze pe care le poate avea un player pe acest server ( medici, politie, mafie, jefuitori) asa ca ii inteleg pe toti in egala masura stiind cam cum trebuie sa fie abordate situatiile date si am o compasiune extrem de mare pentru cei noi veniti pe server deoarece asa am fost si eu la inceput cand imi doream sa am pe cineva sa imi explice cum trebuie sa procedez in anumite situatii. 

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Mihaila Mihai, am 18 ani, sunt din Iasi si sunt elev, tocmai trecand in clasa a 12 a pe profilul mate-info intensiv info. De mic sunt pasionat de calculatoare si de tot ce este legat de ele, chiar daca pe atunci nu prea stiam ce inseamna cu adevarat un calculator si despre cum functioneaza el cu adevarat.  Tot ce stiam pe atunci era doar ca vreau sa ma joc. Cu timpul am pastrat acest obicei de a ma juca, din aceasta pricina am si ajuns aici, insa acum am si cunostiinte despre ce sta la baza jocurilor din punct de vedere al programarii si despre cum functioneaza logaritmele lui. Din fire sunt o persoana sociabila careia ii place sa cunoasca persoane noi, mai ales de alte nationalitati pentru a le intelege gandirea si perceptia despre lume fiind si un factor principal pentru care imi place sa calatoresc.  

  

Informatii de pe joc: 

  

  

  

Numele din joc (Buletin):Armando Mihai 

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mihai0313 

Ore jucate pe server: 1319.5

De cat timp jucati pe server: De aproximativ 1 an 

Cat timp acordati serverului pe zi: In genere cam 5 ore. 

Sanctiuni anterioare pe server: 2 banuri provizorii si 2 warnuri.

ID-ul din joc: 16252 

Averea detinuta in joc: Aproximativ 2 milioane. 

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu 

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In principiu nu as face ceva foarte diferit, insa as pune un pic mai mult accent pe ajutare persoanelor noi pentru a le face sa se joaca pe aceasta comunitate frumoasa fara sa ii deranjeze pe ceilalti si fara ca ei sa fie deranjati la randul lor, as incerca sa fac roleplayuri cat mai frumoase si complexe atunci cand nu ma ocup de functia de staff pentru ca ceilalti playeri sa ma poata avea ca model si in rest as fi foarte dedicat pe rezolvarea ticketelor de orice natura . 

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu solutionare problemelor persoanelor si cu ajutarea acestora pentru a intelege despre ce este gresit sau despre cum e posibil sa isi imbunatateasca tipul de roleplay. 

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share