Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Manea Edoardo [Edi / ID: 1055]


Recommended Posts

**Numele real: Manea Edoardo**
**Varsta reala: Am vârsta de 17 ani, aproape 18**
**Orasul unde traiesti: Fetesti**
**Cu ce va ocupati: Sunt elev clasa XII-a**
** Sunteti de acord ca trebuie sa sa lasati prietenii deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da**
**Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: In totalitate**
**De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merita aceasta functie deoarece am in spate o experienta pe FiveM de aproape 3 ani, inainte nu aveam asa mare experienta nu luam jocul in serios eram la inceput dar de cand ma joc pe FplayT lucrurile s-au schimbat. Sunt un rlev simplu  de Liceu, nu sunt foarte multe lucruri de făcut în viața de zi cu așa cum doresc să-mi acord timpul pe acest server și să ajute cât de mult pot eu. În trecut am mai avut această funcție dar am fost prost și am dat o in bara dar am realizat ceea ce am făcut si ca am pierdut foarte mult imi asum aceasta greseala si sper ca intr-o buna zi sa fiu iar printre voi asa cum mi-am dorit mereu❤️, sunt un jucator foarte activ , imi dedic aproape  tot timpul pe aceasta comunitate  este o responsabilitate foarte mare si tot odata o functie foarte importanta deoarce playerii isi pot face o prima impresie despre personal si despre comunitate**
**Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salutare, numele meu este Edoardo si am varsta de 17 ani , in curand fac 18 intr-o luna. Locuiesc in localitatea Festesti Jud. Ialomiţa. Sunt o persoana simpla si ambitioasa mereu cu capu sus respect pe oricine indiferent de superioritate sau nu . In general ma consider o persoana vesela si o fire ambitioasa imi place ceea ce fac. Imi place foarte mult sa cunosc persoane noi si sa interactionez  cu ele. Sunt un baiat deschis caruia ii plac lucrurile facute cum trebuie trag tare pana la final si incerc sa nu ma las batut indiferent de situatie , merg mereu cu capul sus indiferent de situatie imi place sa ajut oamenii**

**Informatii de pe joc:**

 

**Numele din joc (Buletin): Manea Edoardo**
**Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): EDI**
**Ore jucate pe server: 3650**
**De cat timp jucati pe server: De la wipe din prima zi**
**Cat timp acordat serverului pe zi : 10+ pe timp de liceu 4-6**
**Sanctiuni anterioare pe server: 4 (dintre care 3 deoarece nu am respectat timpul necesar de a sta intr-o factiune , iar unul afk la razie la inceput de wipe am luat acest ban 2h )**
**ID-ul din joc: 1055**
**Averea detinuta in joc: 1,500,000**
**Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu**
* *Ati avut altercatii, discutii aprins cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata**
**Ce ati face acest lucru diferit daca ati obtine?: Odata ce mi-a fost acceptata aceasta aplicatie ma motiveaza si mai mult sa fac asta,am mai fost helper in trecut timp de 7 luni ceea ce regret greseala idioata facuta care nu a fost din intentie facuta regret si in momentul de fata, imi lipsesc toti colegii din staff nu mai e acelasi vibe cum era inainte** :(
**Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea un HELPER are datoria de a ajuta jucatorii noi de pe server,sa le arate sau sa ii ghideze prin regulament si spre discord . Un HELPER trebuie sa ajute jucatorii in cazul in care apar probleme/intrebari/nelamuriri si sa ii ofere sfaturi jucatorului,totodata un HELPER are in atribuitie si ticketele de pe joc/discord. Helper-ul trebuie sa fie mereu o persoana calma si deschisa**
**Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din această aplicație sa fie pedepsită cu ban permanent?: Da**

Edited by Edoardo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share