Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gica Ploiesteanu [TheCanadian/ ID:11892]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ionescu Alexandru 
  • Varsta reala: 18 
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt un player foarte vechi ce a prins foarte multe evenimente pe server  si consider ca din acestea am avut multe de invatat si pot impartasii experienta mea celorlalti playeri ! Sunt de parere ca seriozitate de care am dat de dovada in departamentul de politie , dar si in penitenciarul sandy shores de cand am luat postul de director va fi un mare plus la tickete !  Consider  ca  amabilitatea pe care o am cu jucatorii , dar in acelasi timp si o autoritate sporita va pastra o relatie omogena cu acestea si va fi  un castig atat pentru staff ul serverului dar si pentru imaginea acestuia ! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Va salut , numele meu este Alex si locuiesc in Bucuresti ! Sunt elev in cadrul unui liceu bine cotat din Bucuresti  ce are ca obiect de studiu un profil economic si ma gandesc sa urmez o facultate in acest domeniu  !   Ca si pasiuni imi place sa ma joc pe calculator , sa ies afara cu prieteni si sa conduc  ! Sunt un baiat sociabil cu un bun simt al umorului , chill , mereu pus pe glume  si bine dispus , imi place sa ajut lumea cu orice are nevoie deoarece de mic am avut lipsuri datorita unor probleme in familie si stiu cum e sa nu ai si sa nu te ajute nimeni ! Am jucat baschet de performanta timp de 8 ani , dar m am lasat in ultima perioada pentru ca vreau sa ma focusez sa intru la o facultate si sa obtin permisul de conducere ! Pe viitor as dorii sa muncesc sa mi achiziotenez o masina proprie !  

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ploiesteanu Gica 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):TheCanadian
  • Ore jucate pe server: 1328 h
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si ceva aproape 2 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban condus non rp , 1 warn pg  
  • ID-ul din joc:11892
  • Averea detinuta in joc: Un Licoln 1941 , bugatti chiron vip , 700k cash  , niste masina clasa B si C  , in total se invarte pe la 9 milioane cu totul 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Consider ca staff-ul serverului in momentul de fata este foarte bine organizat si pregatit deci in concluzie nu as schimba nimic , singurul lucru pe care l-as face ,  ar fi ca prin activitatea mea sa  reduc timpul de raspuns la tickete si asftel sa pun o caramida in ajutarea playerilor  si a imaginii staff ului ! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu ajutarea playerilor atunci cand acestea au o intrebare , o nelamurire sau o reclamatie impotriva altui jucator !  Acesta are rolul de a sanctiona corect si impartial un player cand acesta greseste  si sa i explice greseala pe care a facut-o  ca sa nu o mai repete data viitoare  ! Acesta are obligatia de a raspunde la ticketele de pe discordul comunitatii legate de diferite probleme pe care player ul le-a intampinat si de a-l ajuta pe acesta ! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:  DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share