Jump to content
×
×
  • Create New...

(CV) Nelu Iutearu (7003)


Recommended Posts

NFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Nelu
1.2 Prenume: Iutearu
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta: 26
1.5 Înălțime: 1.91cm
1.6 Greutate: 79KG
1.7 Naționalitate: Los-Santos 
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon: 908-6518

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da,am toate actele inregula.
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu 
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am folosit niciodata asa ceva.
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu 
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, am luat nota 10 la Bacalaureat la Limba si literatura Romana
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, in limba Engleza


INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: La academia de politie
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Da
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Mecanic si taximetrist


ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]
 
De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Am facut facultatea de medicina de la Bucuresti si acuma vreau sa pun in pratica tot ce am invatat. Vreau sa ajut si sa salvez lumea fara a primi ceva in schimb. Familia mea este plina de oameni care au fost medici sau asistenti medicali stra-bunicul meu find director de spital iar mama fiind chirurg general. Vreau sa urmez traditia familiei mele. Sunt o fire calma ajutatoare iar eu simt ca cariera de medic ma reprezinta pe mine foarte mult.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Experinta mea si cunostintele mele in domeniul medicat. De mic copil eu am luat parte in activitati medicale si m-au ajutat foarte mult la liceu si la facultate. Sunt un bun sofer si pot sa ma controlez in situatii de mare stres. Sunt un om modest iar visul meu este sa devin un medic in acest oras.


(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))
 
4.1 Prenume: Adrian
4.2 Vârsta: 15
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
4.4 De când vă jucați GTA V?: din 2018
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: din Ianuarie 2022
4.6 Cate ore aveti pe server?: 700+
4.7 Ce ID aveti in joc ?: 7003
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 2-10+ ore
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Da
5.0 Alte informații: -

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share