Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Adrian Manea [Ryder / id:13109]


Recommended Posts

nformatii din viata reala: 

 

  • Numele real: Adrian Chirila
  • Varsta reala: Am 18ani
  • Orasul unde traiti: Lupeni, Huneodoara
  • Cu ce va ocupati: Afacerile familiei.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie , din pricina ca imi doresc aceasta functie si sunt un membru activ care ajuta comunitatea, cred ca merit aceasta functie deoarece sunt un baiat cu capul pe umeri, si stie sa socializeze cu oamenii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Adrian, timpul liber mi-l petrec in fata PC-ului , ma ocup impreuna cu parintii mei de afacerile lor, sunt proaspat absolvent al celor 12-clase, sunt o fire isteata, imi place sa socialiez cu oamenii, sunt un baiat cu simtul umorului, timpul liber mi-l petrec si cu prietena mea, dar si fac alte activitatii impreuna cu prietena mea. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Adrian Manea
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ryder
  • Ore jucate pe server: 1700
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore +/- cum imi permite timpul
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn
  • ID-ul din joc: 13109
  • Averea detinuta in joc: Bijuterii , banii .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as remarca prin simplu fapt ca sunt eu, as face playerii sa intelega greselile pe care le-au facut si sa nu le mai repete, as incerca sa imi dedic mai mult timp in ajutorul Serverului, si as playerii-lor
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu partea de ajutor/nelamuriri al playeri-lor, ajuta playerii noi veniti la indrumarea acestuia pe server, probleme ale playeri-lor sau nelamuriri cu situatii OOC sau IC, ajuta la mentinera regulamentului la un standard mai mare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share