Jump to content
×
×
  • Create New...

[RE] Federico Daniel [944]


danni18p
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Federico
  • 1.2 Prenume: Daniel
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 31
  • 1.5 Înălțime: 1.86
  • 1.6 Greutate: 86kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 123-4375

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, din fericire.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Da, dar din fericire nu este cazul.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, am fost tras la raspundere pentru o amenda neplatita din cauza vitezei.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am consumat niciodata si nici nu doresc !
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am avut cateva, majoritatea din cauza vitezei.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, detin atat un permis de conducere cat si unul de port-arma.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu mi-a fost supendat niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostinte in limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, am mai trimis 3.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdictul a fost -> ADMIS in toate 3.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, doar catre Departamentul de Politie.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Mecanic auto, taximetrist, pilot de avion.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur acestui Departament de politie, deoarece eu cred ca am experienta, rabdarea, atentia si abilitatea de a lucra in echipa. Imi place foarte mult sa ajut lumea, corectitudinea si sa lupt contra ilegalitatilor.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In mare parte nu cred ca ma diferentiez foarte tare de ceilalti candidati, pentru ca din punctul meu de vedere in "scris" majoritatea avem sanse egale, poate singura diferenta ar fi ca am mai fost in acest Departament si stiu "cu ce se mananca" .

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Daniel
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) 18 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Localitatea Olari
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Ma joc GTA V de aproximativ 2 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Ma joc de dinaintea wipe-ului, dar nu mai stiu exact de cand.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) : In acest moment am 1850+/-
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 944
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, le-am citit.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, l-am citit.
  • 5.14 Alte informații : Reintegrare! Nu mai stiu exact call sign-urile, imi cer iertare ! Dar sigur apar in acel registru.  Multumesc frumos pentru atentia acordata citirii aplicatiei mele, seara frumoasa ! ❤️
Link to comment
Share on other sites

                                                                        DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                   DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                            CV-ul Dumneavoastra a fost

                                                                                      
RESPINS!
                                                Nu indeplinesti cerintele pt RE. Revin-o cu o aplicatie pentru paza daca doresti


            DATA                                                                                                                                                     SEMNATURA                                                          
       
07/08/2022                                                                                                              SUB-COMISAR Claudiu Montana 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share