Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gogu Giovanni [ Gogu / ID:383 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Morarescu Andrei
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Floresti.
  • Cu ce va ocupati: Sunt student in clasa a 10-a si ma ocup cu resell-ul online.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit functia de helper in teste,deoarece sunt un baiat foarte descurcaret si intelegator.Am avut cateva sanctiuni pe server,dar parerea mea este ca acestea m-au ajutat sa fiu mult mai atent si sa nu mai fac greseli mai mici sau mai mari.Sunt un player destul de vechi pe aceasta comunitate,stiu foarte multe informatii folositoare despre server si imi place sa imi petrec timpul aici.Pot sta la dispozitia playerilor de pe server pentru a ii putea ajuta tot timpul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Morarescu Andrei,am varsta de 16 ani si locuiesc in Floresti Prahova.Sunt elev in clasa a 10-a si nu imi place deloc scoala.Sunt un baiat care are mereu la el simtul umorului.Sunt un baiat obijnuit,imi place sa ies afara cu prietenii pentru a imi putea face amintiri de neuitat si sa imi petrec timpul pe calculator.Pot spune ca sunt un baiat foarte calculat care gandeste de mai multe ori o anumita "actiune" pe care urmeaza sa o faca in timpul ce urmeaza.Consider ca lucrez foarte bine in echipa si pot face totul mult mai usor alaturi de ei.De mic imi place sa imi fac singur banii,am incercat tot felul de metode,acum ma ocup cu resell-ul online si sunt destul de multumit,pe viitor sper sa procesez cat mai mult.Imi place sa petrec foarte mult si sa imi fac prieteni noi ( sa socializez ).

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gogu Giovanni
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gogu
  • Ore jucate pe server: In momentul de fata am 983 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe acest server de mai bine de 2 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Imi petrec pe server intre 3 si 6 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: In trecut am avut de 2 ban-uri acumulate pentru mici greseli si 1 ban acumulat din cauza acumularii de warn-uri.Din asta am invatat foarte multe.
  • ID-ul din joc: 383
  • Averea detinuta in joc: Am o avere de aproximativ 1,5 milioane deoarece am luat o pauza foarte mare de la server si mi-am impartit din avere prietenilor.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As petrece din ce in ce mai mult timp pe server,as ajuta playerii sa reduca din greselile facute de ei,m-as dedica cat mai mult pentru a putea ajuta orice player de pe server care are nevoie de ajutor si as incerca sa le arat un roleplay cat mai placut jucatorii noi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea nelamuririlor/rezolvarea problemelor jucatorilor de pe server,ii ajuta pe jucatorii care doar ce au intrat pe server sa faca un roleplay cat mai calitativ si sa nu faca greseli pe parcursul lor pe server.Helperii se ocupa in principal cu rezolvarea tuturor problemelor. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share