Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Beatrice Hernandez Lopez [ Bebe Beea / ID: 8918 ]


Recommended Posts

 

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ayana
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Eleva
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit acesta functie deoarece pot ajuta cu informatiile pe care le-am obtinut de-a lungul timpului și activitatea mea pe acest server. Cred ca sunt in masura sa ajut jucatorii si sa ii invat explicandu-le greselile pe care le fac astfel incat sa intelega ce au facut. As dori sa am acces la aceste functii pentru a ajuta serverul și jucatorii. Pot spune ca am vazut multe de cand joc pe acest server, dar am învatat si lucruri utile care pot ajuta jucatorii noi/incepatorii care nu stiu unele lucruri. Una peste alta, imi doresc foarte mult sa ajut pe toti cei care au nevoie de ajutor in orice situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): :Sunt o persoana sociabila, amuzanta în limita bunului simt, cu cei 7 ani de acasa, responsabila si care nu se declara batuta usor.Mereu incerc sa ajut oamenii din jur si pe cei care imi cer ajutorul.As dori sa mai adaug si ca sunt o fire calma, linistita, care nu se enerveaza repede.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Beatrice Hernandez Lopez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Beea
  • Ore jucate pe server: 1082
  • De cat timp jucati pe server: din 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciuna
  • ID-ul din joc:8918
  • Averea detinuta in joc: Niste masini + 1mil cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu stiu sigur daca as putea face ceva diferit daca as avea functia, dar stiu ca voi ajuta comunitatea cu ce pot.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu ajutorarea playerilor indiferent de situatie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share