Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cosmin Lazar [-Coco98 / 20529]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cosmin Lazar
  • Varsta reala: 24 ani
  • Orasul unde traiti: München (Germania)
  • Cu ce va ocupati: Angajat (momentan in somaj)
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  sunt un baiat destul de activ pe server, sunt foarte calm, respectos, imi place sa ajut indiferent de situatie. Vreau sa ajut si in mare parte playeri noi de pe comunitatea FPLAYT si sa ii indrum catre un RP frumos si avansat. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Cosmin am 23 de ani. Locuiesc de la varsta de 9 ani in Germania, orasul München. Muncesc la o banca, pe scurt sunt bancher.(momentan in somaj) In timpul liber imi place sa ma joc anumite jocuri pe PC cum ar fi: FiveM, CSGO etc... De ceva timp am inceput sa fac Livestreamuri pe YouTube. Despre persoana mea: Sunt un baiat calm, foarte respectos si imi place sa ajut oamenii cum scrie si mai sus. Pot zice ca imi place sa ajut oamenii de cand ma stiu pentru ca asa am fost invatat sa ajut unde pot. Si la jobul unde lucrez este necesar sa ajut persoanele zi de zi. Cam atat despre mine!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cosmin Lazar
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): -Coco98
  • Ore jucate pe server:  854,75 ore
  • De cat timp jucati pe server: prima data pe server am ajuns aproximativ de un an jumate de zile. am avut pc-ul stricat o perioada mai lunga si nu puteam sa joc.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: nici o sanctiune
  • ID-ul din joc: 20529
  • Averea detinuta in joc: aproximativ 7-10 Milioane ce include ( apartament, bijuterii, masini, bani cash)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Comunitatea are Helperi foarte buni. O sa dau totul sa fiu si eu un Helper foarte bun. Sa imi dedic mult timp pentru acest post.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: un Helper indruma playeri sa faca un RP cat mai bun si avansat. Sa le explice greseli, daca este nevoie sa ii si sanctioneze pentru greseala facuta (bineinteles pe gravitatea situatiei), sa le raspunda la intrebari pentru anumite situatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Coco98-
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share