Jump to content
×
×
  • Create New...

[ CV ] Szel Zoltan [ 454 ]


Snutzuu
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Szel
  • 1.2 Prenume: Zoltan
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 24 de ani
  • 1.5 Înălțime: 1,82m
  • 1.6 Greutate: 79kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 133-1446

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da , o amenda pentru parcare neregulamentara
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Cunosc bine limba engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: DA
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: DA
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul Medical si am fost acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Petrolist , Medic , Pescar

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de politie Los Santos , deoarece consider ca acest loc de munca ma reprezinta in totalitate , datorita faptului ca imi doresc un loc de munca stabil si sigur , dar care sa contina multa actiune si interactiuni cu ceilalti oameni. Dupa parerea mea,ma voi intelege de minune cu colegii mei si vom putea face o echipa excelenta impreuna , ajutandu-i pe cei care au nevoie sa fie protejati si sa se simta in siguranta in acest oras.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca ma pot diferentia de ceilalti candidati prin faptul ca sunt o fire perseverenta , care nu renunta niciodata inainte de a completa ceea ce are de facut.Totodata,unul dintre punctele mele forte este munca in echipa,reusind sa ma adaptez foarte usor la orice mediu de lucru si putand sa ma imprietenesc cu oricine .

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Vlad
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Arad
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : De 4 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De 1 an si jumatate
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 1480
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 454
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : Multumesc pentru timpul acordat !
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna Szel Zoltan,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in 
Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de  AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester.Aveti 48 de ore din momentul in care am acceptat aplicatia , in caz contrar nu mai e valabila.

                DATA                                                                                                                                              SEMNATURA                                               

    16/08/2022                                                                                                                 SUB-COMISAR Claudiu Montana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share