Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Halmaci Dolaru [44804]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Halmaci Dolaru
  • 1.2 Prenume: Dolaru
  • 1.3 Sex: M.
  • 1.4 Vârsta: 29.
  • 1.5 Înălțime: 1,82.
  • 1.6 Greutate: 79kg.
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 973-7766

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da, sunt un cetatean legal al comunei LS.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de vreo boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost arestat pentru o crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am folosit si nici nu folosesc substante interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu mi-a fost niciodata suspendat dreptul de a conduce.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, Engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, nu am mai trimis niciodata o aplicatie catre Departamentul de Politie.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: - 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Spitalul Los Santos, acceptat.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Santierist, Curier Cargus, Sofer de autobuz Avansat, Pescar cat si Medic.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Imi doresc sa ma alatur Departamentului de Politie din Los Santos deoarece vreau sa dau o mana de ajutor echipei din oras cu tot ce este posibil, consider ca sunt destul de capabil pentru un astfel de job deoarece sunt un om calm, serios, respectuos cu oricine si nu imi place sa imi bat joc. Pasiunea mea catre aceasta meserie este foarte mare deoarece provin dintr-o familie de Politisti care din pacate s-au stins intr-o misiune foarte importanta dedicata Politiei din Red Country ( San Andreas ), iar de atunci am promis ca o sa trag cat mai mult sa ajung ca ei, acesta este visul meu de cand eram mic. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca nu ne diferentiaza nimic special, posibil lunile acumulate in oras, modul de gandire cat si de exprimare si poate comportamentul, cel putin eu sunt un om serios caruia nu ii place sa isi bata joc de munca altuia, sunt tipul de persoana care apreciaza si cel mai mic gest, nu caut scandaluri cu ceilalti colegi, consider ca  toti avem sanse egale.
  • ( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))
  • 5.1 Prenume : Mario
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : Am 17 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Resita, jud Caras-Severin.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Joc GTA V din anul 2020.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Activez pe comunitatea FPLAYT de 1 an.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : In momentul de fata am 250 de ore in joc.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : Detin ID-ul cu numarul 44804
  • .
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, am citit toate informatiile legate de aplicatie.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, am citit si am luat la cunostinta regulamentul Politiei.
  • 5.14 Alte informații : Multumesc pentru timpul acordat aplicatiei mele!
Link to comment
Share on other sites

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                         DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                     CV-ul Dumneavoastra a fost

                                                                                  
RESPINS!
                                                                     Nu te incadrezi in cerintele pentru angajare.


            DATA                                                                                                                                     SEMNATURA                                                          
       
23/09/2022                                                                                                              Inspector  Dima Sierra Cristiana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share