Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Zgarcica Cezar Valentin [10328]


Cezzarone
 Share

Recommended Posts

  • 1.1 Nume: Zgarcica
  • 1.2 Prenume: Cezar Valentin
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 28
  • 1.5 Înălțime: 1,85
  • 1.6 Greutate: 75
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 100-1069

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: da , sunt
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala cronica
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar de nici o boala fizica
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:  -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Da, am calcat pe cineva in urma pierderii controlului autovehiculului
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da , am condus fara permis
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, n am consumat astfel de substante niciodata
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, pentru viteza.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da , de doua ori 
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil de acest lucru.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc engleza la perfectie si germana relativ.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: ADMIS
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da , in departamentul Medical Los Santos
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul Medical Los Santos
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Cautator de perle , pilot de avion

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Eu , doresc sa ma alatur departamentului de Politie Los Santos deoarece sunt o persoana cu spirit de echipa , si sufletista care are intentia de a ajuta persoane indiferent cat de jenanta poate fi o situatie. Cand aveam varsta de 14 ani , fratele meu a fost ucis intr o urmarire de catre o grupare rau famata din oras , Politia nu a reusit sa ajunga la timp si sa ii prinda pe infractori , iar acest lucru m-a demoralizat si m-a  facut sa am o parte lipsa din mine . De aceea eu doresc sa ma alatur departamentului ,pentru a ajuta persoanele si pentru a reusi sa aduc cat mai multa liniste pe strazile acestui oras. Sunt constient ca trebuie sa fiu responsabil si sa imi dedic viata pentru a salva cetatenii orasului Los Santos si ma simt capabil de acest lucru.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In opinia mea , diferentiera dintre colegi / candidati nu ar trebuii sa existe. Fiecare persoana are calitati si hobbyuri diferite , insa in departament toti trebuie sa ne ajutam unul pe altul intre noi si sa nu se faca diferentieri din cauza personalitatii unei persoane sau din cauza rasei umane .Toti colegii trebuie sa fim ca o familie intre noi si sa ne tratam unul pe celalalt cu acelasi nivel  de respect. Am ajuns la concluzia ca indiferent de rasa umana sau de comportamentul de care da dovada o persoana la inceputul carierei sale in departament , nu trebuie sa existe diferentieri intre noi , colegii!!!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Cezar Valentin
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Victoria , Jud Brasov
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2017 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 2019
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 1936.75
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 10328
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da, inteleg acest lucru.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da , inteleg acest lucru
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da , inteleg acest lucru 
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da , inteleg acest lucru
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, am citit aceste informatii
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, am citit tot regulamentul 
  • 5.14 Alte informații : RIP Cobra
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna Zgarcica Cezar Valentin,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in 
Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de  AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester.Aveti 48 de ore din momentul in care am acceptat aplicatia , in caz contrar nu mai e valabila.

      DATA                                                                                                                                      SEMNATURA                                         

03/10/2022                                                                                                                 Inspector Dima Sierra-Cristiana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share