Jump to content
×
×
  • Create New...

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Aspirina
  • 1.2 Prenume:Andrei
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:20
  • 1.5 Înălțime:180
  • 1.6 Greutate:86
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:STR. Paleto nr 89
  • 1.9 Număr de telefon:079-3318


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:DA
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:NU
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:NU
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Desigur ,dar sunt perfect sanatos
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:NU
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da nerespectarea vitezei legale
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:DA
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da , pt . nerespectarea vitezei legale 
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:NU

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:NU
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:NU
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:autobuz avansat, pescar , petrolist si mecanic

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur  Departamentului Medical Los Santos deoarece sunt o persoana calma , capabila si am cei 7 ani de acasa ,consider ca am fost foarte bine educat si invatat cum sa comunic cu persoanele . Sunt foarte capabil si realizez ce inseamna acesta functie . Vreau sa ajut oameni ci sa reduc Accidentele mortale . IMi place sa ajut lumea si sa cumunic cu ei . Eu cred ca merit aceasta functie deoarece  o sa ma impun foarte mult in salvarea oamenilor .
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu cred ca ce difera este ca sunt extrem de calm ,stiu sa imi fac meseria asa cum trebuie imi place foarte tare aceasta meserie .Uni oameni nu sunt asa de calmi si o iau razna .

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Andrei
  • 4.2 Vârsta:20
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Oradea
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 4 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 2 ani
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 167
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:60877
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:4-10
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:NU
  • 5.0 Alte informații:Va multumesc!
Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏��𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

Va rog sa respectati modelul standard, titlul.

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share