Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Oltean Sergiu Cristian [10955]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Oltean
1.2 Prenume: Sergiu Cristian
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta: 23
1.5 Înălțime: 1.80
1.6 Greutate: 67 kg
1.7 Naționalitate: Romana
1.8 Adresă: - 
1.9 Număr de telefon: 465-6658

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur!
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu!
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu!
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu!
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu!
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu!
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am folosit substanțe interzise niciodata!
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu am primit niciodata o contraventie!
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da!
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Niciodata nu mi-a fost suspendat!
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur!
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza, Italiana si Franceza!
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da!
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: - Am trimis un CV de angajare dar in momentul respectiv a am fost foarte ocupat cu viata mea personala si a trebuit sa ma opresc dar acum am tot timpul! CV la momentul respectiv a fost acceptat
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu!
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Taximetrist , Pescar , Livrator la Cargus , Constructor, Sofer Autobuz, Sofer Autobuz Avansat!

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Eu imi doresc sa fac parte ,,Departamentului Medical Los Santos'' deoarece imi doresc de mic sa pot sa salevz lumea si imi place sa comunic mai ales cu ei. De cand eram mic imi placea sa fiu in doctorat deoarece mama mea era assistenta si m-ai ma ducea cu ea la lucru ca nu avea cine sa stea cu mine (aveam 8 ani) iar de atunci eu am pasiunea aceasta de a salva oameni si a comunica mai ales cu ei!
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu pana sa ajung in punctul aceasta de a putea depune un dosar am fost destul de mult timp sofer de autovehicule de diferite game iar eu as putea spune ca am abilitatea de a conduce mult mai bine ca alte persoane din departament. Spunand mai devreme ca mama mea a fost assistenta m-a invatat : sa administrezi doze de adrenalina, primul ajutor, administrarea injectilor, si resuscitare si prin acest fapt ma descurc mai bine la aceste operatiuni mai ales ca mie nu imi este frica de aceste lucruri care la alti medici le este frica. Si ultima diferentiere a mea fata de alti medici este vocabularul meu, eu stiu cum sa fac lumea sa se calmeze in timpul unei anumite actiuni si sa pot sai fac sa inteleaga ca eu nu vreau sa ii fac rau numa bine!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Oltean Sergiu Cristian
4.2 Vârsta: 15
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Cluj-Napoca
4.4 De când vă jucați GTA V?: 2019
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 07/03/2021
4.6 Cate ore aveti pe server?: 108
4.7 Ce ID aveti in joc ?:10955
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Pot juca 5,6h/zi!
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu!
5.0 Alte informații: Urez multa sanatate Departamentului Medical Los Santos!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share