Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Iacob Stefan [ID: 281]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Iacob
1.2 Prenume: Stefan
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta : 21
1.5 Înălțime: 1.89
1.6 Greutate: 76
1.7 Naționalitate: Romana
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon: 242-7052

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici macar o boala cronica
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici macar o boala fizica
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu , sunt un cetatean "curat" al orasului Los Santos
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu , sunt un cetatean "curat" al orasului Los Santos
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am facut uz de substante niciodata
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: -
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Sunt un sofer prudent care respecta legislatia rutiera
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza , italiana , spaniola 
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat , dar am avut o perioada destul de lunga in care nu am mai fost in oras
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost mecanic auto .
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Ma consider o persoana demna de a ajuta cetatenii orasului Los Santos atat fizic cat si psihic . Sunt o persoana carismatica care iubeste sa ajute persoanele care au nevoie de ajutor , dar tot-odata ma consider o persoana calma care poate sa ia decizii in situatii de urgenta . In trecut tatul meu a fost medic si vreau sa ii calc pe urme , sa duc traditia din familie cat mai departe . Vreau sa ajut acest departament cu tot ce se poate si cu tot ce imi sta in putinta.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt o persoana calma care stie sa ia decizii in orice situatie , imi place munca in echipa si sunt o persoana prietenoasa cu oricine . In prinicipal consider ca ma descurc in orice situatie fie ea cat de grea . Imi place sa comunic si pot sa ascult de gradele superioare .
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Stefan
4.2 Vârsta: 21
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Craiova
4.4 De când vă jucați GTA V?: Din anul 2019
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 09/03/2020
4.6 Cate ore aveti pe server?:  620
4.7 Ce ID aveti in joc ?: 281
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 3-4 depinde de fiecare zi
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Am un singur ban pentru condus non-roleplay
5.0 Alte informații: Va multumesc pentru timpul acoradat. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share