Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Vassile Rogojina[52536]


Recommended Posts

  • 1.1 Nume:Rogojina
  • 1.2 Prenume:Vassile
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:20
  • 1.5 Înălțime:1.80cm
  • 1.6 Greutate:65kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:068-2887


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da;a  fost odata pentru ca am condus destul de tare
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da;vorbesc si limba engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Da;doar ca lam retras
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:DA
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Sofer autobuz;Petrolist;Scafandru miner

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa ma alatur acestui departament medical deoarece  eu miam dorit in totdeauna sa ajut oameni de la moarte si sa ma imprietenesc cu cat mai multi oameni.Vreau sa devin medic pentru ca si o ruda de a mea este asistenta si vreau sa pasesc pe urmele ei.Stiu ca acest depertament este unul profesional si nu orcine poate ajunge si mai este si foarte bine organizat si dina aceasta cauza vreau mai mult sa ma alatur acestui depertament.Totodata vreau sa ajung un medic profesionist si sa ajut colegi noi sa se acomodeze.
    Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu ma diferentiez de ceilalti candidati pentru ca eu de fiecare data cand e nevoie de mine o sa ajut si o sa incerc sa stau cat mai mult in oras si sa ajut cat mai multi oameni.Dar nu cred ca ma diferentiez cu nimic de ceilalti candidati deoarece toti cred ca pot sa stea mai mult in oras si sa ajute cat mai multi oameni;poate ma diferentiez de alti oameni pentru ca sunt mai destept dar nu cu mult pentru ca toate lumea e destept in felul lui.Si am mai fost acceptat odata doar ca am picat testul de intrare dar acum lam invatat.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Aslau Rares
  • 4.2 Vârsta:14 
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Arad
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:5 ani 
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:5 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 339
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:52536
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:4-5 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu
  • 5.0 Alte informații:Sper sa fiu acceptat!
Link to comment
Share on other sites

 

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏��𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share