Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Bula Cosmin [18381]


Cosmin_8
 Share

Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Bula 
  • 1.2 Prenume: Cosmin 
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 19 
  • 1.5 Înălțime: 185
  • 1.6 Greutate: 80,5
  • 1.7 Naționalitate: romana 
  • 1.8 Adresă:- 
  • 1.9 Număr de telefon: 224-8397 

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: da 
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: nu 
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: doar romana 

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: da 
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:  Agent de paza 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: da 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:  nu am primit verdictul  
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Tirist-petrolist-miner 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos cu scopul de a ajuta acest oras.Sa devina un oras mai bun,fara infraciuni,accidente rutiere samd.Los Santos trebuie sa fie un oras exemplar pentru oamenii care vin sa locuiasca in acesta.Bunicul meu a fost Insepctor General in cadrul Departamentului de Politie.Nu am crescut cu orice copil,cu povesti despre animalute,lupi,vulpite.Povestiile mele erau despre cum bunicul prindea infractori si rezolva cazurile intampinate in oras,asa ca am prins um mare drag pentru acest job.Dupa multi ani de scoala,liceu,Facultate,sunt pregatit sa ma alatur si sa imi indeplinesc visul de a fi politist.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In opinia mea,fiecare om e bun in felul lui,nu pot vorbi atat timp cat nu stiu cum sunt si alti oameni.Dar in opinia mea,o diferentiere pe care o pot sesiza este,cum am mai povestit,copilaria mea,care ma facut sa inteleg altfel lucrurile legate de Politie,si de treaba pe care o depun ei.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Cosmin 
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 15 ma consider o persoana matura si as dorii sa primesc o sansa  
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : balotesti ilfov 
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 5 ani 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 10 luni si o  pauza de 3 luni 
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 420 
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :  18381 
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da 
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da 
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da 
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :da 
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :d a 
    5.14 Alte informații : - 
Link to comment
Share on other sites

                                                                               DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                   DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                            CV-ul Dumneavoastra a fost
                                                                                      
RESPINS!
                             Nu te incadrezi in cerintele pentru angajare. Te asteptam cu un CV cand implinesti varsta minima. 



            DATA                                                                                                                                                     SEMNATURA                                                          
       
09/10/2022                                                                                                                               Inspector Dima Sierra-Cristiana 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share