Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ignacio Denis [ darkxyz / ID: 756]


darkx
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Denis 
  • Varsta reala: 16 
  • Orasul unde traiti: Pitești
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt potrivit pentru functia de Helper deoarece sunt un player foarte vechi , in mare pare stiu tot ce se poate realiza pe server si cred ca pot solutiona orice tip de ticket informativ cat si tickete de reclamatie/nelamuriri . Sunt foarte prietenos si stiu sa ma comport exemplar in orice moment. De asemenea am participat la fel și fel de roleplay-uri in perioada petrecuta pe server și știu cum sta treaba și cum trebuie sa abordez diferite persoane.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Denis , sunt un baiat simplu , pasionat de jocuri pe calculator cat si de diverse activitati si sporturi. Sunt un baiat amuzant , glumet cu persoanele cu care imi permit si serios cand este nevoie. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ignacio Denis
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): darkxyz
  • Ore jucate pe server: 2500+ , in momentul in care aplic.
  • De cat timp jucati pe server: 16.01.2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In timpul saptamanii 5+ , iar in weekend de la 8 in sus.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 banuri [ 2 provizorii si unul permanent , toate luate cu mult timp in urma.] [ Tin sa mentionez ca banurile nu sunt acordate pentru hack sau diferite chestii mai grave. ]
  • ID-ul din joc: 756
  • Averea detinuta in joc: 17.5 milioane estimativ.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa gandesc cat mai pozitiv si benefic pentru server. As face cat mai multe tickete si as veni cu cat mai multe propuneri pentru a ajunge la o comunitate cat mai buna si cat mai dezvoltata . Pe langa aceste lucruri as incerca sa solutionez cat mai multe tickete pe discord in asa fel incat comunitatea sa vada efortul depus de staff si rapiditatea in care este solutionat ticketul. In timpul liber in care fac roleplay as sterge cat mai multe masini pentru a reduce lagul de pe server. As incerca sa fiu cat mai prietenos si placut cu playerii care fac tickete , cat si sa ma imprietenesc cu persoanele din staff pentru a lucra ca o echipa. Si nu in ultimul rand as fi foarte atent si pe chat pentru diferite intrebari cat si nelamuriri.
    Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta comunitatea cu tot ce se poate , soultioneaza tickete pe discord cat si pe joc intr-un mod cat mai placut pentru jucatorul care face ticketul cat si pentru el. Un helper se intelege cu fiecare persoana , nu este toxic si poate ajuta o persoana de pe comunitate cand este nevoie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share