Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Lucifer Morningstar [ LuciferM / ID: 44595}


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Pop Marian-Gabriel
  • Varsta reala: 26
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: Streamer full time.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Categoric.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: N-as spune la perfectiune dar nu exista situatie pe care n-as sti sa o rezolv.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca am demonstrat si in trecut pe alta comunitate ca fac fata stresului si ma dedic 110% in tot ceea ce tine de STAFF. Am o experienta de mai bine de 2 ani in spate ca membru STAFF si sunt convins ca as putea ajuta aceasta comunitate acolo putin cat pot eu. Sunt capabil sa lucrez in echipa si sa ascult de gradele mai mare (atunci cand este cazul), pentru ca daca te vad ca bati campii oricat de grad mare ai fi tu, nu ne mai intelegem :D . Sunt serios si la locul meu, calm si rabdator cu toata lumea cand vine vorba de asa ceva. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt calm si la locul meu, capabil sa lucrez in echipa si sa ascult de gradele mai mari. Pot face fata stresului si sa ma adaptez situatiilor noi indiferent. Stiu sa vorbesc cu persoanele complicate si sa-mi pastrez cumpatul atunci cand acestia o iau intr-o directie nu foarte benefica lor. Sunt absolvent al facultatii de Psihologie si Stiinte ale Educatiei, da ... sunt psiholog, n-ai fi zis, dar aceasta facultate chiar m-a ajutat foarte mult din mai multe puncte de vedere. Am invatat cum sa ma am rabdare mai mare cu oamenii (si asta nu m-au invatat la cursuri, am invatat stand cu colegii mei cretini si foarte dobitoci care imi faceau nervi in permanenta), automat aceasta "invatatura" se rasfrange si aici in acest cadru unde relationez cu diferite tipologii de oameni in fiecare zi si cu fiecare trebuie sa te comporti intr-un anume fel si sa stii sa-i vorbesti pe limba lui astfel incat mesajul transmis de tine sa fie inteles in procentaj cat mai mare daca nu se poate 100%. Multe persoane din lumea FiveM-ului care au jucat in trecut si pe alte comunitati ma cunosc si stiu ca in momentul in care incep sa fac parte din ceva, sunt loial pana la sfarsit si dau tot ce e mai bun din mine sa iasa treaba asa cum trebuie. Cheers 🍻!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Lucifer Morningstar
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): LuciferM
  • Ore jucate pe server: 750 (momentan, 800 in 2-3 zile).
  • De cat timp jucati pe server: De 3 luni jumatate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8-10 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: - 
  • ID-ul din joc: 44595 
  • Averea detinuta in joc: Aproximata la 10-11 Milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, m-am inteles bine cu toti de la bun inceput.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, doar la inceput s-a gasit un rasarit sa faca pe desteptu, da s-a potolit repede.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In ceea ce priveste comportamentul meu IC, nu as schimba nimic pentru ca imi place exact asa cum e. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor, indrumarea jucatorilor noi si sa ajute atunci cand este cazul gradele mai mari, daca i se solicita acest lucru.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da sunt.

logo.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share