Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Andreeas Mocanu [Andreeas / ID:38627]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andreeas Blagan
  • Varsta reala: 18 ani
  • Orasul unde traiti: Essex, UK
  • Cu ce va ocupati: Sunt electrician si studiez pentru a evolua cat mai mult posibil in acest domeniu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta funcite pentru ca am dobandit destula experienta si doresc sa ma implic in a-i ajuta pe altii, sa invat cat mai multe, am destul timp liber seara cat si in weekend sa ma ocup de aceasta atributie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana care a plecat din Romania ca sa studiez aici trebuia sa studiez in domeniul IT doar ca am ajuns sa studiez Electrical Instalations. In continuare pe langa studiat si munca am foarte mult timp liber pe care il petrec pe server. Sunt o persoana sigura pe mine si in ceea ce fac, rabdatoare. Sunt complet satisfacut cand ajut lumea pe server pentru. Timpul petrecut pe server ma relaxeaza.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andreeas Mocanu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Andreeas
  • Ore jucate pe server: 970
  • De cat timp jucati pe server: M am apucat sa joc aici pe comunitate in Ianuarie sau Februarie nu mai stiu exact.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:3-6 ore si in weekend toata ziua.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un warn de acum 5 luni pentru No-Fear.
  • ID-ul din joc: 38627
  • Averea detinuta in joc: 3Milioane cash, Masina cu bitcoin.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Asi putea ajuta la diminuarea ticketelor si as acorda mai mult timp actiunilor de staff, m as ocupa mai mult sa ajut jucatorii incepatori.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper ajuta playerii care fac ticket si au o nelamurire, intrebare sau o problema, explica greselile facute de catre playeri pentru sustinerea communitatii si imbunatatirea Roleplay-ului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share