Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alex Sava [ Quan/ID: 18166 ]


Quan
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex Cosarca
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Suceava
  • Cu ce va ocupati: elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit acceasta functie pentru ca imi dedic foarte mult din timp pe calculator si in special pe fplayt si imi place foarte mult serverul. Imi place sa imi dedic timp ul la tickete, pe support / in-game / ticket,  cunosc server-ul în mare parte imi place sa ajut oamenii. imi place sa ofer indicatii cat mai bune, ma documentez inainte sa zic ceva. Consider ca am capatat o expierienta pe joc cat si pe comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alex, am  varsta de 18 ani sunt in Suceava dar acum locuiesc in Germania de 3 ani, sunt un om calculat , sunt un om amuzant , sunt un om sociabil glumim,radem,vorbim dar daca e vorba de seriozitate vorbim serios, Consider ca sunt o persoana matura cu care poti vorbi fara probleme, sunt in stare sa fac orice imi sta in putinta sa rezolv o problema.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alex Sava
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Quan
  • Ore jucate pe server: 1300
  • De cat timp jucati pe server: Un an+
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-6
  • Sanctiuni anterioare pe server: un warn 
     
  • ID-ul din joc: 18166
  • Averea detinuta in joc: 4.5+
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, de fiecare data i dau dreptate membrului staff si nu ma contrazic.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: O sa ma implic mai mult, o sa acord mai multa seriozitate comunitatii cat si jucatorilor de pe comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa de problemele jucatorilor de pe server si de chat, pentru a evita mixing sau freechat.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share