Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Statica Ion [AdyTzZz / ID:1985]


AdyTzZz
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Nastase Adrian
  • Varsta reala: 17 ani 18 in aprilie
  • Orasul unde traiti: Urziceni Ialomita
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc regulamentul la perfectiune in intregime!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):In primul rand, cred ca merit aceasta functie cu grad ridicat de  responsabilitate si devotament deoarece ma consider un om care este corect si mereu in cautarea adevarului si sprijinul oricariu player in parte pana la intelegerea sa si rezolvarea problemei.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Buna ziua! Numele meu este Nastase Adrian, am varsta de 17 ani. Invat si acumulez cunostiinte la un liceu din Urziceni pe profesie Economica ma consider o persoana corecta, care isi asuma orice greseala facuta si imi recunosc orice vina. Sunt un baiat  calm cu bun simt, care nu cauta certuri, imi place mereu sa ajut cu tot ce pot. Sunt un om care isi da seama de greselile pe care le face, apreciez mereu sinceritatea/adevarul si bunul simt.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Statica Ion
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): V1[m]eR 
  • Ore jucate pe server: 888
  • De cat timp jucati pe server: Din anul 2020 dar cu pauze destul de lungi chiar si in prezent.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5+ ore dar am sa incerc sa stau cat mai mult posibil
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban pentru hack in trecut 10.03.2022, si 2 warn uri.
  • ID-ul din joc: 1985
  • Averea detinuta in joc: in jur de 500.000 (bani murdari arme etc)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu deoarece am vrut sa fiu prieten cu toata lumea si sa ma inteleg cu toata lumea 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu cand a fost o problema cu mine si am gresit mi am asumat orice vina si am fost sanctionat si am invatat din greseli, mereu am vorbit cu respect si am oferit respect.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M as devota in totalitate pe partea de FiveM FplayT in calitate de STAFF dar sa nu uitam si de partea de roleplay. Este adevarat, o sa mi dedic o mare partea a activitatii mele pe server pe tickete, intrebari si ajutarea playeriilor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa in intregime de Tickete, ajutarea si intelegerea oricariu player dar nu din cele din urma si sanctionarea acestuia.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma in toata activitatea pe server
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt deacord!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share