Jump to content
×
×
  • Create New...

Cv El Locco


Recommended Posts

Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: El
  • 1.2 Prenume: Locco 
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 24
  • 1.5 Înălțime: 1.82
  • 1.6 Greutate: 84 kg
  • 1.7 Naționalitate: Română 
  • 1.8 Adresă: strada 14 Decembrie bl 2 ap 115
  • 1.9 Număr de telefon: 0777083897


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur 
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:nu 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu am fost
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Desigur că nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu am primit
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: da in engleza și germană 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am trimis
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: nu am făcut 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: șomer dar în alte orașe am fost medic

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Buna mă numesc el Locco am 24 de ani sunt din orașul fplayt îmi place să ajut persoane și să fac bani și afaceri LEGALE cu amicii mei am vândut multe mașini la viața noastră dar am și cumpărat și fiecare client a fost mulțumit de serviciile mele până în ziua de astăzi , vreau sa ajut cat mai multe persoane, am terminat facultatea de medicina in cadrul orașului nostru și masterul acum știu să resuscitez și să conduc foarte bine , sunt un bun șofer de mașini mari precum ambulanta cât și mașini rapide in cazul unei urgențe mari știu să conduc cu viteze mari astfel sa nu pun in pericol viața celorlalți pasageri și șoferi din jurul meu. Sper sa fiu un medic bun !
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt un bun șofer și știu să conduc mașini mari precum ambulanță și  am ajutat multe persoane salvandu-le viața din  accidente de mașini o dată mi sa întâmplat să fiu împreună cu prietenii mei și să trecem pe autostradă chiar pe lângă un accident ce se petrecuse în urma cu un minut , erau încă două mașini oprite dar nimeni nu avea curajul sa se de-a jos și să se ducă  să ajute victimele , dar eu mi-am luat inima în dinți și m-am riscat și am mers să le deschid ușa și am reușit să scot o persoana care era în stare de șoc dar cealaltă era încă conștienta și a ieșit singura din autovehiculul avariat

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Mihai 
  • 4.2 Vârsta: 15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Brașov 
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 4 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: O luna
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  68 dar promit că merit o șansă 
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 56783
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 4-3 ore 
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Niciuna
  • 5.0 Alte informații: Asta a fost aplicația mea sper că este buna , va pup !
Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏𝘼𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share