Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Rata Yassin (3769)


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1  Număr: Jaber 
  • 1.2  Prenume: Yassin
  • 1.3  Sex: masculin
  • 1.4  Vârsta: 24
  • 1.5  Înălțime: 1,80
  • 1.6  Greutate: 65kg
  • 1.7  Naționalitate: arabo-romană. (Tatal este Arab iar mama Romanca)
  • 1.8  Adresă: VINEWOOD HILLS - W. Galieto Have
  • 1.9  Număr de telefon: 470-1110


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1  Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da,de cand am intrat în acest oars sunt o cetate drept și legal.
  • 2.2  Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Am suferit acum un an jumate de CORONA VIRUS sau cum i se mai spune (SARS-COV2) ,am fost tratat la spitalul județean la INFECTIOASE și intr-o saptamana m-am vindecat.Acum in prezent nu sufar de nici o boala.
  • 2.3  Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:
  • 3  _ doze si fac teste anti-gen in fiecare saptamana.
  • 2.5  Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu,niciodata.
  • 2.6  Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu,niciodata.
  • 2.7  Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu,niciodata.
  • 2.8  Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Hmm, vecinul meu mergea pe la Rusi și aducea de acolo motorina ca era mai ieftina și ii cumparat cativa littrii,dar asta nu cred ca inseamna contraventie.
  • 2.9  Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Sigur ca da.
  • 2.9.1  Dacă da, va fost vreodată suspendat?: doar o singură data.
  • 2.10  Sunteți capabil să comunice atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sigur ca da.
  • 2.11  Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Sa spun ca engleza o mai ciupesc ,dar putin.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1  Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu,si am studii pentru așa ceva,si am zis dacă am ocazia de ce nu.
  • 3.1.1  Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Din pacate,raspunsul oferit de Diviziunea de recrutare și de muncă a fost NU,nu stiu care a fost motivul, am încercat să insist.
  • 3.2  Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă proprietate a statului?: Nu,si de aceea am zis să fie o experiență nouă.
  • 3.2.1  Dacă da, specificația și verdictul: -
  • 3.3  Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer pe Autobuz

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează în minim 75 cuvinte): Deoarece sa ajut lumea,am inteles ca nu prea sun ambulantieri si am zis sa depun si eu un CV(Cirrculum Vitae),am facut liceul spre domeniu Bio-chimie si am luat si Bacaloreatul din prima cu nota 9.80,si daca am si absolvit o facultate am spus sa aplic poate am noroc si intru.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu ii cunosc atat personal nici fizic pe restul candidatilor,multe dintre calitati le veti vedea pe parcurs: Am fost doctor si in alte orase,Sunt calm si intelegator cu pacientii,sunt rapid la cazurile cu cod ROSU ,sunt un bun conducator(detin permisul de 8 ani).

 

(( INFORMAȚII AFĂRĂ CARACTER [5.0] ))

  • 4.1  Prenume: Dario sau Adrian (edrian)
  • 4.2  Vârsta: am 15 ani.
  • 4.3  Oraș sau localitate de proveniență: Dorohoi jud Botosani
  • 4.4  De când vă jucați GTA V?: cam 6-7 ani
  • 4.5  De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: cam doi ani ,dupa m am lasat pt ca aveam laptop si mergea lag,iar cand mi-am luat pc bun m am reapucat.
  • 4.6  Cate ore aveti pe server?: 247.50 de ore
  • 4.7  Ce ID aveți în joc ?: 3769
  • 4.8  Cat timp acordati serverului pe zi ?: 3-4 pe timpul scolii ,in wekeen cam taota ziua (de dimineata pana seara)
  • 4.9  Sanctiuni anterioare pe server ?: 1-Disc. în rp ,Afk
  • 5.0  Alte informații: In primul rand va multumesc ca va faceti timp sa-mi cititi aplicatia,va doresc multa sanatate,si poate voi devenii colegul vostru!
Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏𝘼𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost 𝘼𝘾𝘾𝙀𝙋𝙏𝘼𝙏

Asta înseamna ca aveti o sansa sa va alaturati PERSONALULUI SPITALULUI JUDETEAN VICEROY, pentru aceasta , va rugam sa va prezentati in termen de maxim 7 zile in incinta spitalului pentru a putea sustine testul de admitere!

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati: Allin#4367

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share