Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Roma Sergan [16379]


Sergan
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

 

1.1 Nume:Roma 

1.2 Prenume:Sergan

1.3 Sex: M

1.4 Vârsta:24

1.5 Înălțime:1.87

1.6 Greutate:80kg

1.7 Naționalitate:Roman

1.8 Adresă:-

1.9 Număr de telefon:100-1000

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

 

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da

2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu

2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu

2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,foli fumuri

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da

2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu

2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da

2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Detin certificat pentru limba engleza cu calificativul C1.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

 

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu

3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-

3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da

3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Medic Admis

3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Cautator de perle,Pescar,Miner,Pilot

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

 

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur departamentului de politie deoarece dintotdeauna am avut o placere sa ajut oameni sa am grija ca oameni nu incalca codul penal.Cred ca prin alaturarea mea in Departamentul de politie o sa ajut cat mai multa lume,sa respect codul penal in orice situatie

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu ii cunosc atat personal nici fizic pe restul candidatilor,multe calitati se vad pe parcurs dar unele calitati ale mele remarcabile sunt:Calmitatea si profesionalismul

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

 

5.1 Prenume :Sergan

5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :14

5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Bucuresti

5.4 De când vă jucați GTA V? :2 ani an

5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :1an și cv luni

5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 100 ore) :1235

5.7 Ce ID aveti in joc? :16379

5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da

5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da

5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu

5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10 risc ban provizoriu?: Da/Nu

5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da

5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da

5.14 Alte informații :Nimic

Link to comment
Share on other sites

 

1

FplayT.RO

[CV] Roma Sergan [16379]

By Sergan,

Just now in Politia Romana - Academie

 

SerganRookie

Sergan 0

Posted just now

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

 

 

 

1.1 Nume:Roma 

 

1.2 Prenume:Sergan

 

1.3 Sex: M

 

1.4 Vârsta:24

 

1.5 Înălțime:1.87

 

1.6 Greutate:80kg

 

1.7 Naționalitate:Roman

 

1.8 Adresă:-

 

1.9 Număr de telefon:100-1000

 

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

 

 

 

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da

 

2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu

 

2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu

 

2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu

 

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu

 

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:

 

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu

 

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,foli fumuri

 

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da

 

2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu

 

2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da

 

2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Detin certificat pentru limba engleza cu calificativul C1.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

 

 

 

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu

 

3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-

 

3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da

 

3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Medic Admis

 

3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Cautator de perle,Pescar,Miner,Pilot

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

 

 

 

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur departamentului de politie deoarece dintotdeauna am avut o placere sa ajut oameni sa am grija ca oameni nu incalca codul penal.Cred ca prin alaturarea mea in Departamentul de politie o sa ajut cat mai multa lume,sa respect codul penal in orice situatie

 

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu ii cunosc atat personal nici fizic pe restul candidatilor,multe calitati se vad pe parcurs dar unele calitati ale mele remarcabile sunt:Calmitatea si profesionalismul

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

 

 

 

5.1 Prenume :Sergan

 

5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :14

 

5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Bucuresti

 

5.4 De când vă jucați GTA V? :2 ani an

 

5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :1an și cv luni

 

5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 100 ore) :1235

 

5.7 Ce ID aveti in joc? :16379

 

5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da

 

5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da

 

5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da

 

5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10 risc ban provizoriu?: Da

 

5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da

 

5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da

 

5.14 Alte informații :Nimic

Link to comment
Share on other sites

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                   DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                            CV-ul Dumneavoastra a fost
                                                                                      
RESPINS!
                           



            DATA                                                                                                                                                     SEMNATURA                                                          
 
      03/12/2022                                                                                                                               Inspector Dima Sierra-Cristiana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share