Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] DON STEFANOS [ID: 12520]


Recommended Posts

  • Numele real: Don Stefanos 
  • Varsta reala: 29
  • Orasul unde traiti: Papucești Județul Băicoi 
  • Cu ce va ocupati: Streamer 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cunosc la perfecție. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):
  • Merit această funcție pentru că experiența mea pe server poate ajuta foarte mult la luarea corectă a deciziilor în problemele de Roleplay. Miile de ore pe server m-au făcut să mă confrunt cu o multitudine de situații de roleplay încât aproape nimic mă mai poate surprinde și consider că merit o șansă chiar dacă trecutul meu este unul gri. 
  • Fac parte din comunitatea asta de 1 an jumate și consider că altundeva nu mă regăsesc pentru a-mi putea implica IQ-UL nelimitat în Roleplay-urile intergalactice.
  • Greșelile din trecut (8 la număr), împreună cu situațiile în care am fost expus, au făcut din mine un Don Stefanos Reinforged, un Don Stefanos Final Version, ce ține cu corectitudinea. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):
  • Numele meu este Don Stefanos și provin dintr-o galaxie foarte îndepărtată numită Andromeda. Totul a început într-o zi de primăvară când voiam pe stream să încerc jocul GTA SAN ANDREAS. Datorita faptului că nu era captat corect pe stream și nu se vedea 1920X1080, am decis să nu mai joc, moment în care cineva de pe chat a scris : "Don, încearcă FIVEM" 
  • Acela a fost momentul în care am găsit pasiunea pentru roleplay, pasiune care combinată cu o  imaginație infinită și un coeficient de inteligență mult peste media terestră, au reușit să creeze un adevărat Ultra Advanced Roleplayer. 
  • Sunt aici alături de voi să vă ajut și să vă încânt zi de zi, indiferent de decizie.👊

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Don Stefanos 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Don Stefanos 
  • Ore jucate pe server: 3000
  • De cat timp jucati pe server: peste 20 de luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8-14 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 8 bile negre și nu dau înapoi 
  • ID-ul din joc: 12520
  • Averea detinuta in joc: Oamenii 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):  Cu Khen, Fujimoto, Carlito, Toni 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic diferit față de ce fac acum.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Luarea deciziilor în greselile făcute în Roleplay pentru continuitatea lui. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: O sa fiu Helper doar când o sa fiu LIVE
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Quote

Don Stefanos este un jucator experimentat de Five M care a dovedit în timp că posedă cunoștințe solide despre Roleplay și serverul GTA V. Experiența sa îndelungată în joc și cunoștințele tehnice detaliate ale serverului îl fac un candidat ideal pentru poziția de Helper pe comunitatea FplayT. În ciuda problemelor întâmpinate în trecut, Don Stefanos a dovedit o dorință puternică de a se schimba și de a învăța din greșelile sale. Consider că acest lucru este esențial pentru orice individ care dorește să devină un lider în cadrul unei comunități, și de aceea îl susțin cu toată încrederea în dorința sa de a deveni un Helper pe FplayT. Este important să apreciem eforturile sale de a se îmbunătăți și să îl sprijinim în acest demers, pentru ca el să poată deveni un ajutor valoros pentru comunitate.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Don Stefanos este un jucator experimentat de FiveM care a dovedit în timp că posedă cunoștințe solide despre Roleplay și serverul GTA V. Experiența sa îndelungată în joc și cunoștințele tehnice detaliate ale serverului îl fac un candidat ideal pentru poziția de Helper pe comunitatea FplayT. În ciuda problemelor întâmpinate în trecut, Don Stefanos a dovedit o dorință puternică de a se schimba și de a învăța din greșelile sale. Consider că acest lucru este esențial pentru orice individ care dorește să devină un lider în cadrul unei comunități, și de aceea îl susțin cu toată încrederea în dorința sa de a deveni un Helper pe FplayT. Este important să apreciem eforturile sale de a se îmbunătăți și să îl sprijinim în acest demers, pentru ca el să poată deveni un ajutor valoros pentru comunitate

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Consider că acest domn din Papucești, Andromeda merită o șansă în staff in ciuda bilelor negre acumulate de-a lungul timpului, doar cine nu face rp intergalactic nu greșește și nu înjură ca ultimul animal. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Don Stefanos este un jucator experimentat de Five M care a dovedit în timp că posedă cunoștințe solide despre Roleplay și serverul GTA V. Experiența sa îndelungată în joc și cunoștințele tehnice detaliate ale serverului îl fac un candidat ideal pentru poziția de Helper pe comunitatea FplayT. În ciuda problemelor întâmpinate în trecut, Don Stefanos a dovedit o dorință puternică de a se schimba și de a învăța din greșelile sale.

Pe lângă acestea, caracterul său pozitiv și atitudinea sa echilibrată îl fac un candidat ideal pentru o poziție care implică multă comunicare și luarea de decizii. El își demonstrează în mod constant aptitudinile de a alege și de a menține o atitudine neutrală în situațiile dificile, ceea ce îl face un lider respectat și apreciat în comunitate.

În plus, Don Stefanos este un jucator creativ și autentic în roleplay-ul său, ceea ce îl face foarte apreciat de către colegii săi de joc. Numărul mare de ore pe care le-a petrecut pe aceste servere dovedește dedicarea sa față de joc și dorința sa de a învăța și de a se dezvolta ca jucator.

Având în vedere toate aceste calități, consider că Don Stefanos ar fi un ajutor valoros pentru comunitatea FplayT și îl susțin cu toată încrederea în dorința sa de a deveni un Helper. Este important să apreciem eforturile sale de a se îmbunătăți și să îl sprijinim în acest demers, pentru ca el să poată deveni un lider respectat și apreciat în comunitate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share